yazar engelleme nedenleri

sözlükte yeterince samimi yazar olmaması baş ucu yastığıdır.anlık çalkantılarla statü değişmemelidir.
yok önce bu şu olsun,yok bunu beğenmedim bunun için şu olsun.
kim neyse odur,kimse kimseye beni göklere çıkar dememeli veya kimse kimseyi ben göklere çıkar diyerekten göklere çıkarmamalı.
dokunmatik ekran telefonlarla yanlışlıkla engelle butonuna dokunmak.
benim için dokunmatik ekran faciası, iki arkadaşı malesef engelledim ve engeli kaldıramıyorum lanet bir durum
arkadaş barnaklarım o kadar büyük ki (evet barnak onlar parmak olamaz amk) bir sürü yazarı engelledim, son teknoloji süper zeka dokunmatik telefonumla.
listemde 2 adet yazar engelli durumda. öyle bir engel ki bu, onlayn olduklarını görünce bile sırf nicklerini görmemek için gözümü elimle kapatma derecesine sirayet edecek kadar...

birincisi; sözlükte benle normal normal mesajlaşan arkadaşça yaklaşan ve yurt dışında yaşayan; ancak bu yaz türkiye'ye gelince hornet'ten "yatalım mı" mesajı atan bir yazar. engelleme sebebim ise ben "olm lan beni tanımadın mı sözlükten" dediğimde; "tanıdım ama siktir et vaktim az hemen yatalım, kaç cm, xxx foto yolla" diyecek kadar sığ ve amsalak olması. özetle sözlükte mesaj yoluyla tanışıp kaynaştığınız yazarların reelde karşınıza çıkacak pozisyonlarına hazır olun.

ikinci engelli yazar ise, kısa süreliğine bir şeyler yaşama çabası içine girdiğim ama olmadığı ve yapamadığımız için bir daha görüşmediğim bir yazar. ortada tam anlamıyla "madem sevmedin neden yattın benimle abi, neden heveslendirdin" durumu var. ona dair hayatımda kırık iğne kadar bir çöp, söz emare ya da onu hatırlatan hiçbir şey görmek istemediğimden olası mesaj atma ihtimaline binaen engelledim. gerçi atmayacağını da biliyorum. burda sırf kötü hissiyata sokan kişiye yönelik olumsuz bir tedbir hali var, eh hayat bu ne olur ne olmaz aga. kötü şeyler yaşayıp, bunun tarafı olan biriyle sözlükte yazmaya devem edeceğinizi biliyor olmanın yaşattığı hislenme halini de hesabedin tabi.