yazarların bugün nasılım sorusuna verdikleri cevaplar

iyi değilim. darmadağınık bir haldeyim. ellerim titriyor yazarken. kahvem buz kesmiş. içiyorum. ağzımın tadı yok. sigaram bitmek üzere ve ben birazdan ofisten çıkıp 1 paket sigara daha alacağım. gece nasıl geçecek onun düşüncesi kapladı içimi. uyku da tutmaz büyük ihtimal. bi kaç soğuk kahve daha içer sabahı getiririm diye düşünmekteyim. elimde de çok proje vardı zaten. en azından onları çizerim. bugün böyleyim, biraz yorgun, biraz umutsuz, biraz kırgın. dolmuşa binip, kafamı o soğuk cama dayadığımda günün özeti geçecek gözlerimin önünden yine keyfim kaçacak ister istemez. bugün garibim, anlaşılması zor. düzelecek.
kendilerine verdikleri cevaplardır. yazarların bugün nasılsın sorusuna verdikleri cevaplar kadar basit cümleler içermez.
kötürüm gibiyim, yürüyemiyorum ağrılardan. aylarca spor yapmayan vücutla ne diye oynuyorsun ki 2 saat boyunca durmadan tenis. saftirik seni.
bana her şey yakışır, evim şahane, esra erol ile evlen benimle silsilesinden sonra iyice ev hanımı kalıbına büründün yalnız. annene söyle de oya yapmasını falan öğren, çeyizini hazırla, evde oturarak koca bekle. hamur işleri yemek tarifi kitabı al falan, o ufak, yumuşak, zarif ellerin bir işe yarasın. ayrıca çok sevimlisin, dazlak kafanla çekildiğin fotoğrafı arkadaşlarına mms olarak atınca götün kalktı değil mi, seni gidi gidi. karamsarlık süresi konusunda rekora koşuyorsun ayrıca, yakında 24 saat boyunca hayatına lanet edeceksin, ha gayret.
hastayım. nefes alamıyorum. demin ilk defa gripin içtim. içimi ölümmüş zaten. ins. iyileşirim
biraz tembel, biraz umarsız. havalardan herhalde.
çok yalnızım, mutsuzum
göründüğüm gibi degilim aslında
karanlıklarda kaybolmuşum
...bir ışık arıyorum, bir umut arıyorum uzun zamandır
aradıkça batıyorum karanlik kuyulara
kimse duymuyor çığlıklarımı
duyan aldırış etmiyor çekip kurtarmak istemiyor