yeşim salkım

evlenip zengin boşanan, evlenip zengin boşanan, evlenip zengin boşanan, evlenip zengin boşanan, evlenip zengin boşanan, evlenip zengin boşanan... kadın.
valla kim haklı, kim kime ne yapmış çok da umurumda değil hepsi birbirinden beter ama müthiş eğlence çıktı bize sayelerinde. patlamış mısır stokladım izliyorum. bir taraftan yeşim ağzını bozuyor, bir tarafta gülben ağlıyor, öte yandan seren'in köpeği havlıyor filan. gırgıriye'de cümbüş var.
hakan uzan zamanında yeşim salkım'ı gülben ergen ile aldatmış. yıllar sonra katıldığı bir programda bunu açıklamıştı. sonrasında bir telefon bağlantısında canlı yayında "gülben ergen türkiye cumhuriyetinin gelmiş geçmiş en büyük ....." dedi. sonra tabi kanal reklama girdi.

https://www.dailymotion.com/video/x61kqn...
kablo bir kanalda canlı yayın yapmaya başlayan şarkıcı. valla en son hakan ural'a ayar veriyordu kadında taşak 500 kg. krallllllll ;))
kaç yıl sonra saçma sapan konularla gündeme gelen şarkıcı. 90'larda ne güzeldi, sessiz sedasız işini yapan efendi bir kadındı. ne olduysa bilmiyorum, diline vurmuş her şey. keşke yine efendi kalsaydı ama olamadı. gözlerden düştü.
dün insta storylerinde terör estiren kıral. hatta kıraaaaaaaaallll.

anladığım kadarı yine çok can yakılacak ve yeni porno kasetler ifşa edilecek. salkım'ın hedefindeki isim son dönemde reyting yüzünden taklacı güvercine dönen seda sayan.