yiğit bulut

bukalemun tanımına uyan medya aktörlerinden, bazı popülist tavırlarla etkili görünme çabası içerisine girse de genelde taşa toslayan "haberci". habertürkteki işine son verildi. umarım yalanmış saçları ile akılda kalır sadece.
jöle masrafını karşılayamayacak duruma geldi kanal en nihayetinde.
başbakan erdoğan'ın danışmanı olacağı iddiası ortaya atılan haberci. ilgili haber için:

http://haber.mynet.com/yigit-bulut-icin-yeni-iddia-610879-guncel/
tam bir iktidar yalakası iğrenç yavşak kimse.gururunu yitirmiş medyada çalışan yağdanlık.tvde her gördüğümde tipini .. deyip geçiyorum
tayyip bey'in başdanışmanlığına getirilmiş olan über yıkama- yağlamacı.
uzun süredir can siparene bir şuursuzlukla a.k. partisinin tüm faşizan uygulamalarına göğsünü siper etmesinin ödülünü aldı sonuçta: epeyce yağlı bir kemik.
üzüldüğüm şey ise, memleketin daha epeyce bir süre boktan kurtulamayacağı.
boşuna dememişler, kılavuzu karga olanın ...... diye.

edit: bu entryi eksileyen arkadaş, sana laflar hazırlamıştım ama söylemekten vazgeçtim. umarım telekinezi yöntemi ile tecavüze uğrarsın. kastettiğim beyin tecavüzü. yanlış anlama.
jölesine koyduğu saçlarıyla başbakanlık danışmanlığı yapan kişi. adamı o kadar sevmiyorum ki adamla sevişesim geliyor. garip.
bu ülkede işlerin nasıl yürüdüğünü bir kez daha göstermiştir. adam fena yaladı yalakalığının ödülünü de aldı sonunda jöle kafa.

(bkz: haberim yokmuş gibi ata panpa)
beklendiği gibi olmuştur.ilginçtir başbakanın başdanışmanları hep star yazarı oluyor.sanırım bundan sonra sıra yalçın akdoğan ve yiğit bulut'tan sonra en iyi yalama işlevi gören mehmet ocaktan'da.
"jölenin modası geçeli epey oldu ama market raflarında envai çeşit jöle var, demek ki bu herif yüzündenmiş" diye düşünmüştüm geçenlerde. şimdi hem jöle hem de göt kılı olmayı başarmıştır.

tayyip'in saç stili üzerinde etkisi olacak mı göreceğiz. *
nereyi yalayacağını iyi bilendir.
yalakalıkta yakaladığı istikrarı kariyerine yansıtmış kişi. şimdi de türk telekom yönetim kurulu üyesi olmuş(ve bu ek iş). maaşı 40bin liraymış. hepimize afiyet olsun!

(bkz: doymuyorlar arkadaş)
kafasına sürdüğü jölelerin beyninin katılaşmasına neden olduğunu düşündüm sığır.
seçim akşamında tevazu sahibi olmak adına katıldığı kanalda jölesini biraz eksik bulduğum başyalayıcı. seçim sonuçları başkanlık sistemini işaret ediyor diyerek erdoğana karşı sürdürdüğü istikrarlı şirinliğini sürdürmüştür. ama keşke görmek istemeyen gözlerini ya da duymak istemeyen kulaklarını da programa getirseydi.