açık ilişki

vazgeçilebiliritesi yüksek olanların ve uzun yıllar sürdüğü için kabak tadı veren ilişkisinden kopamayanların yaşadığı ilişki türü.yani olayın içinde ya bir tuzu kuruluk yada tam uyuşmasakta kapağımızı bulana kadar birbirimizle idare edelim kafası mevcut.
kendinizi bir anda içinde bulabilirsiniz, uzak mesafe yaşıyor, vazgeçemiyorsanız birbirinizden ve bir taraf sizi sevsede cinsel dürtülerini tatmin etmek istemişse o zaman durum buna evriliyor. ben vazgeçemedim çünkü kendisini deli gibi seviyordum. halen daha seviyorum deli gibi sevmiyorum belki ama seviyorum işte . diğer insanlarlayken onu arıyorum, yaptığım sekslerde ondan aldığım zevki, onunla birlikte olurken ki rahatlığımı bulamıyorum. kimse beni onun gibi anlamıyor, kimse onun gibi cömert değil, kimse onun gibi karşılamıyor hayatı, kimse onun gibi dürüst olmuyor bana, kimse onun gibi bana değer vermiyor...

birini sevmek, sevebilmek çok uzun sürüyor, çok zor oluyor ama sevişmek, onunla kendini tatmin etmek bir an sadece...
sevgili kişisi ben ona sormadığım halde bana bu konuda izin verdi, `istersen yap ama mutlaka bana haber ver, tek istediğim bu` dedi. bunun üzerine ben de ona aynı şeyi dedim, `sen de istersen yap, bana göre hava hoş` dedim. ilişki konusunda liberal düşünmeye çalışıyorum, ayrıca cinsel istektir, kendini engellemesin, ben de kendimi engellemeyeyim, rahat olalım falan diye düşündüm.

daha sonra her allahın günü görüştüğümüz için zaten başka birisini görmek çok olası olmadı. günlerden bir gün sevgili kişisi 1 haftalığına amerika’ya iş gezisine gidecekti, bana `sen burada takıl ben yokken` dedi. ben de ona `sen de takıl orada` dedim. sonra bu 1 haftada kimseyle takılmadım, hiç içimden gelmedi. sevgilimle seks yapmayı çok sevdiğim halde, sevgilimden başka biriyle seks yapmak, bunun için çaba göstermek hiç içimden gelmedi.

1 haftanın sonunda jfk havaalanından arayan sevgili `amerika’dan da kimseye çakamadan dönüyoruz` diye bir laf etti. ona izin vermiş olmama rağmen bu laf bana öyle pis koydu ki, depresyona girdim, hiç bir şey diyemedim. açıkcası niye depresyona girdiğimi kendim de bilmiyorum. ama acıttı o laf. geldiğinde bunu ona söyledim, bayağı da bir ağladım. `sen gene yap ama bana söyleme, ben kaldıramıyormuşum` dedim. o da `benim için önemli olan sensin, seni üzecek hiç bir şey yapmam, merak etme` dedi.

şimdi araya mesafe girdi, tr’ye geri döndüm. hala içimden kimseyle birlikte olmak falan gelmiyor. demek ki ben izinli olsam dahi açık ilişki yaşayabilecek biri değilmişim, onu gördüm. neden bilmiyorum, kafamda çok mantıklı bir neden de bulamadım, sonuçta gördüğüm yakışıklı kişilere karşı cinsel ilgi duyuyorum, ama uğraşmam. beni baştan çıkarmaya çalışan biri olsa ne yaparım, bakın onu bilmiyorum. biraz yaşayarak görüyorum ben ne tepki vereceğimi.

böle.
çok açılmayın annecim boğulursunuz.
kimse kusura bakmasın ama ben açık ilişkiye inanmıyorum. bunun adı bence direk fuckbuddy dir. uzak mesafe ilişkiye de inanmam mesela. ilişki benim yargılarıma göre iki kişi arasındadır sadece. bir ara hornet profilinde “hornet ahalisi ile açık ilişkisi var” yazan bir eleman vardı. o zaman o eleman çok haklı :)
  • /
  • 5