adio963

yeni sözlük yazarımız. aramıza hoş geldin.

(bkz: askk)
hoş gelmiş,

ufak bi' tanışma ardından diyebilirim ki, akıllı bir yazar. oldukça akıllı, yazdıklarından da belli. takibimde.
nikini her okuduğumda yasmin levy'nin de söylediği "adio kerida" şarkısı düşer dilime.
güzel ve akıllıca yazılmış entrylere sahip yazarlardan biri. elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum
yardım sever özelliği göze çarpmakta sağolsun.
buralara gelmesine az kalmış olan yazar, doktor beyimiz. sohbeti hoş bir genç delüğanlı.
okul yaşamına start veren bu yazar, bayram tatilini fırsat bilip istanbul'dan uzaklaşmıştır. yine geceleri durmadan gezmektedir, tatil sonrası bekleniyor zaman ayırabilirlerse görüşeceğiz, öyle iş yerinin önünden geçtim ehe demekle olmuyor.
kara kaşlı kara gözlü sırma saçlı yazardır, yani bu kıl mevzusu beni kıskandırmıştır. sık ve gür saçları benim yaşlarıma geldiğinde o halini koruyabilecek mi göreceğiz artık.. zirvede arvellian ile köşeye sinmiş gözlem yapan genç yazarlardandı..
oha lan zirveye ido tatlıses gelmiş dediğim çok kısa konuşabildiniz sözlüğün genç neferlerinden biri... malum daddy son olayına aşina biri olarak kaçarak uzaklaştı benden...
oha lan zirveye ido tatlıses gelmiş dediğim çok kısa konuşabildiniz sözlüğün genç neferlerinden biri... malum daddy son olayına aşina biri olarak kaçarak uzaklaştı benden...
sözlükte ilk mesajlaştığım yazarlardan. sağolsun şuan bu entryi yazdığım bilgisayarımı almam konusundaki bütün sorularımı cevaplayıp beni bilgilendirmişti zamanında. zirvede tanışma şansımız oldu kendisiyle. ağırbaşlı, güler yüzlü bir adam. ayrıca evet yardımsever, tavsiyelerine de kesinlikle kulak verin derim.
kendisi tam bir çirkeşf. *
iyi bir tiyatro oyuncusudur, yayalım.
zirvelere hiç gelmiyor. keşke gelse.
arkadaşlarına yıllık yazar gibi entry giriyor...*