ahlakçı eşcinseller

hayatları ne yazık ki başka eşcinsellerin her seks girişimini duvara çentik atarak işaretleme suretiyle listelemeyle geçiren, gay bara gidip gitmemeye, gitme sıklığına göre ayrıştıran, feminenlikleri üzerinden onları toplumun koyduğu noktadan daha aşağıya çekmeye çalışan, onları '' heteroseksüel '' ya da '' gizli eşcinsel '' olarak görmek adına telkinlerde bulunan ve sanırım bunları yaparken- yaptıklarının altını, onların üstünü çizerken- yani onları ahlaksızlıkla itham ederken kendi görece '' ahlaksızlık '' larının üstünü örtmeye çalışan eşcinsellerdir. sonra da bu ikiyüzlü tavırdan sonra oturup ağlarız;'' toplum bizi neden sevmiyor, neden olduğumuz gibi kabul etmiyor '' diye. aynalara küskünlüğümüzden olmasın.

(bkz: maskeli ahlakçılık)
eşcinsel topluluğunun kanayan yaralarıdır.kendilerini soyutlanmış dünyalarında bile soyutlarlar.tüm eşcinselelrin kendileri gibi düşünmelerini ve yaşamalarını isterler.minik beyinlerinde oluşturdukları heteroseksül çakması sınırları arasın da gidip gelirler.hayatlarını zehir eden,nefes almalarına yer bırakmayan,mutsuzluk kaynaklarının baş sebebi olan genel ahlak kurallarına körü körüne bağlıdırlar.
açık ilişki,feminen eşcinseller,abartılı giyimler,toplum içinde öpüşmeler,kadınsı davranışlar bunlar için gavatlık,ibnelik,ahlaksızlık demektir.hatta bazen seks onlar için bile bazen ahlaksızlık sınıfına girer. grup seks, pissing, bdsm gibi seks türleri bunların için orospulukla eşittir.sıkıcı heteroseksüeller gibi onlarında sınırları bellidir.sınırlarını zorlamak şöyle dursun zorlayanları ötekileştirmeye bayılırlar.bu eşcinsellerin anlayamadıkları esas nokta heteroseksül emperyazlizmi kendi topluluklarına dayatmalarıdır nasıl ki onlar eşcinsel bireylere kendi ahlak ve hayat tarzlarını zorla dayatmaya çalışıyorlarsa aynısını hemcinslerine uyguluyorlar.
kısacık hayatı kendilerine ve diğer eşcinsellere zindan ediyorlar bu kardeşlerim.efendim bırakın isteyen istediğini yapsın,isteyen istediği hayat tarzında takılsın.sana ve senin yaşam tarzına müdahil olmadıkdan sonra ne zararı var ki?ayrıca götünü siktirip göt siken üstüne de sik yalayan bir insanın üstünde ahlak; mahalle arasın da ki düğün de prada elbise giyen gelinin görümcesi kadar eğreti duruyor.ahlak senin nefes almanı engelleyen bir maske,boynun da sarılı ilmek.ahlak senin ayağının attığın her yer de olan mayın.ahlak seni dört duvara hapseden bir hakim.