ali rıza demircan

müslümanların sekse doyduğu veya doyacağının hayalini kurduğu o saçma yerden salyalı bir iştah ve istiyakla bildiren homofobik seksolok-ilahiyatçı. haydar dümenin tıp okumamışı ve medrese görmüşü.
""cennete giden erkeklerin cinsel uzuvları eğilmez, hep dik kalır" diyen ve kendi kafasında olanların olduğu gibi aklını fikrini penisle, cinsel ilişkiyle bozmuş ilahiyatçı yine konuşmuş. bu sefer habertürk isimli şeyde covid-19 ile lgbtiler arası bağlantı kurmuş.*


https://www.kaosgl.org/haber/yanlis-ayni...

https://onedio.com/haber/ilahiyatci-ali-...

(bkz:ünlü homofobikler)
programın sunucusu veyis ateş'in daha sonra twitter üzerinden paylaştığı özür, en az programın kendisi kadar manidar;

"bu akşam habertürk tv ana haber’de ağırladığım a.r.demircan’ın açıklamaları haklı tepkilere sebep olmuştur. programda kamuoyunun gündemindeki umre ve cuma ve vakit namazı konuşulacağı konusunda anlaşılmış olmasına rağmen konuğun canlı yayında mevzuyu toplumu ayrıştıran konulara getirmesinden ve yayın ilkelerimizle bağdaşmayan nitelikte beyanlarda bulunmasından ve buna yayın esnasında gereken tepkinin gösterilememesinden dolayı çok üzgün olduğumu belirtmek isterim. saygılarımla"

iyi de, anlaştığın konuların dışında mevzu toplumu ayrıştıran, yayın ilkenle bağdaşmayan konulara geliyorsa bunu engelleyebilecek ya da tepki gösterecek olan sen değil misin? ne işe yararsın programın sunucusu olarak?
hiç değilse "tepki gösterilememesinden dolayı" yerine "tepki gösteremediğimden dolayı" deseydin, inandırıcılık payı biraz daha fazla olurdu.
soytarıdır. güldürüyor, kıçımı.