alias

bu bünyeyi j j abrams ile tanıştıran casusluk dizisi. jennifer garner'ı meşhur eden dizidir de diyebiliriz. 5 sezon yayınlanmıştır; ilk 3 sezonu gerçekten güzeldir. son 2 sezon da öncekilerin hatırına izlenebilir. sezon finalleri lost'tan aşağı kalmayacak düzeydedir. dizideki sloan karakteri gelmiş geçmiş en şaşırtıcı, güvenilmez karakterler listesinde rahatlıkla üst sıralarda yer alabilir. ana karakterin babası rolündeki victor garber ise 5 sezon boyunca kendisine hayran bırakmaktadır. dizi tarihindeki sayılı karizmatik karakterlerdendir. çekildiği yıl itibariyle aksiyon sahneleri braz basit kaçsa da konusu itibariyle ve haydaa dedirten bölüm sonlarıyla gerçek bir aksiyon dizisiydi. diziye konuk oyuncu olarak katılanların listesine imdbden bakabilirsiniz ki quentin tarantino 2 bölümde konuk psikopat oyuncu olmuştur ki, evlere şenliktir.
jennifer garner'ın sadece enfes fiziği, ifadeleri ve yakın dövüş konusundaki yetenekleri ile değil ayrıca bir o kadar da oyunculuğuyla göz doldurduğu, kendisi ünlü yapan yapım. çocukluğumda cine 5'te verirlerdi, daha sonra digiturk birçok kez verdi ve en son birkaç yıl önce kanal d'de rastlamıştım.

3.sezondan sonra bozmaya başlamış ama yine temposunu korumuştur. dizi ilk başlarda çift taraflı ajan kız havasını ilerleyen sezonda mistik-paranormal olayları da hikayeye hayli katarak kendisine özgü bir yol çizmişti. üzerine nikita, covert affairs gibi benzeri birçok dizi geldi ama hiçbiri bir sydney bristow olamadı!

en güzel bölümlerinden biri de tarantino'nun hem yönetip hem oynadığı, sezon finali olan 2 bölümlük the box'tır.
henüz iki bölüm izlediğim ve şimdiden jennifer garner'ı beş farklı saç tipiyle gördüğüm dizidir. isminin hakkını veren dizidir.