anadolu efes

eski adıyla efes pilsen. basketbol takımı alkollü içecek ismi olduğu için isim değişikliği gerekliliği ortaya çıktıktan sonraki isimleri. muazzam bir kadro kurmuşlar. bu sene çok başarılı bir sezon geçireceklerini tahmin ediyorum.

işte 2011 basketbol takımı kadrosu;

http://basketbol.tblstat.net/td.asp?t=1
bu sene iddialı bir kadro oluşturdular. fakat şuan beklentilerin altında kalmış görünen takım.
bu seneki süper kadrosunu çok kötü yöneten bir kenara sahip basketbol takımı.
zamanında içtiğim biralarla benim sayemde bir oyuncu almışlardır.ama artık tuborg goldun en büyük destekçisiyim.forza tuborg gold *
oyuncularından kerem tunçeri, sinan güler, sasha vujacic, tarence kinsey ve cenk akyol anadolu efes reklamı için senden daha güzel adlı şarkıyı yorumlamışlardır. o değil de harbi kerem in sesi ise bıraksın basketbolu şarkıcı olsun*.

bu sene euroleague de tamamen beklentilerin altında kalmış basketbol takımı. euro league de iddialı bir takım kurarak dengeleri alt üst edeceği otoriteler tarafından düşünülen takımın top sekize kalması bile artık nerede ise mucizelere kalmış ve ortaya bir karakter koyamadıklarına inandığım takım. en azından bu hücum edemeyen halleri ile ben çıkmamalarından yanayım.
ayol kerem ne basketçi,ne de şarkıcı olsun,bence o adam direk pornocu olsun. o nasıl yakışıklılık yarabbim.
dünyada bir çok örneği olan snapshock uygulaması en mükemmel şekilde takıma yapılmıştır. * *

çalıntıdan çok uyarlamayla süper bir reklama konu olmuş basketbol takımı. taraftarın takımına bundan daha şık bir jesti olamazdı sanırım.
bu hafta euroleague de 103-57 lik real madrid yenilgisiyle gözümden düşen takım. evet real madird bu sene gerçekten ekstra bir basketbol oynuyor ama yani 46 sayı fark nedir abi ya.
geçen seneki fenerbahçe ülker ayarındaki takım. beklentileri yüksek tutmamak lazım zira hayal kırıklığına sebep olacaktır. bu senenin vasat takımıdır, yapılanmaya gidildiği şeklinde açıklamalar vardır. ayrıca (bkz: yönetim istifa)
ah hiç sevmem. burnu havada basketbolcuları bir araya nasıl topluyorlar anlamıyorum. kupa falan alsalar neyse o da yok. lise döneminde her yıl kıytırık şehirde şampiyon olan liseler grup maçlarında sonuncu olan anadolu lisesi takımı gibi. bir sevdiğim şeyleri (bkz: bomonti birası).