anlaşmalı evlilik

yapmak istiyorum şartlar şunlar
1. ikimiz de özgür olucaz, yani sen istediğin zaman gidip başka bi erkekle birlikte olabilir, aynı şekilde ben de başka bi erkekle ama bu asla birlikte tuttuğumuz evde gerçekleşmicek.
eğer ikimiz de istersek sevişebiliriz, sorun yok. kesinlikle kısıtlama, kıskançlık yok.
birlikte vakit geçirmek zorunda olmicaz ama bundan keyif alırsak arada bi takılırız. birlikte maça, sinemaya fln gideriz.
aileler geldiğinde kesinlikle çok mutlu bir çift gibi davranıcaz. ben çocuk istemiyorum ama muhtemelen aileler bi torun için ısrar edeceklerdir.bu yüzden ilerleyen zamanlarda bi çocuk peydahlayabiliriz.
çocuğun masrafları konusunda birlikte hareket edicez.ben sana çocuğun senden olduğunun garantisini vericem merak etme.yok senden değilse asla sana kakalamaya çalışmam.
herkesin masrafı kendine ama evin ortak giderleri için birlikte bi fon oluşturucaz.
şimdilik bu kadar.
bir de memurların eş durumu tayinleri için başvurdukları yöntemdir. ki çoğu kimse bu işi paraya çevirebilmektedir. şöyle ki; b şehrinden a şehrine tayin olmak isteyen ancak normal şartlarda tayini zor olan memurun a şehrinde görev yapan bir memurla nikah kıyması. akabinde bu nikahı dayanak noktası olarak gösterip b şehrinden a şehrine tayin istemesi. nikah için anlaştığı kişinin bu kağıt üzeri evlilik için para talep etmesi olasıdır.
lezbiyenle gay arasında yapılan bir evlilik olabilir. ne o senin erkek arkadaşına kıskanarak bakar ne de sen onun başka erkeklerle düzüşmesi düşüncesinin verebileceği
huzursuzluğu yaşamış olursun. gibi...
bir eşcinsel erkeğin bir eşcinsel kadınla evlendiği evlilik en idealidir. alın size ülkemizdeki "eşcinsel evlilik" işte.
ilerleyen yıllarda evlilikten 1-2 yıl sonra boşanmak şartıyla yapmak isteyebileceğim evlilik. 40 yaşında dul olmak, 40 yaşında bekar olmaktan daha az dikkat çekecektir.
türkiye de gay ve lezbiyenlerin arasında yapılması giderek yaygınlaşan evliliktir. iki taraf da aile baskısından, ne zaman evleneceksin sorularından kurtulur, özgür bir şekilde hayatına devam eder. bir çeşit al gülüm ver gülüm dür.
şu an çalıştığım kasvetli ilçeden kurtulmak için tek çarem. söylüyorum eşe dosta geyik yaptığımı sanıyorlar. oysa çok ciddiyim. hepsi hepsi bir iki yıl evli kalırız. aynı evde oturmamız bile gerekmiyor. atama yapılsın valla tez elden boşanırız. niye inandırıcı olamıyorum ben ya! ruh sağlığım bozuldu bu yüzden!
kaliteli bir lezbiyen ile yapmak istediğim şey...
amerika'da vatandaşlık almak için yapmayı düşündüğüm ücretli eylem.
genelde vatandaşlık için tercih edilen evlilik türü .