arda turan

sezona bomba gibi başlayan futbolcu. şu ana kadar skor bazında 3 gol 3 asist ile takıma en çok katkıyı yapan milli futbolcu.
dil bilgisi sıfır olan atarlı bir futbolcu.
keşke siyasete hiç bulaşmayıp sadece sporu ile ilgilenseydi. cidden çok itici görünüyor. en son referanduma "evet" diyeceğini açıklamıştı ve şimdi de instagram hesabından günah çıkarmış. altındaki yorumlar da can alıcı. barcelona yönetimi de bu durumdan oldukça rahatsızmış, takımdan atılması gündeme gelebilir.

71da9kendi kendini rezil etmiş 'sözde' futbolcudur. milli takımdan nasıl gönderildiyse barcelona'dan da gönderilmesini diliyorum. şimdi aranızda 'lan tek türk barcelona'da arda var yazık' diyen olacaktır. ben de şunu diyorum; bizi temsil edecekse karakteri ve futboluyla temsil etsin. biz kabadayı gibi davranan, karakter yoksunu tiplerin bizi yurt dışında temsil etmesini istemiyoruz. barça'dan kovulduğu gün mahalleye pilav dağıtacağım.
(bkz: dudağından mı öpmüş)

canım benim ya, milli takımı bıraktığını açıklamış. sen önce gazeteci bilal meşe'nin boğazına sarılıp darp edişini bir anlat.

https://tr.sputniknews.com/spor/201706061028773905-arda-turan-pisman-degilim/
son zamanlarda survivor programını fazla izliyor sanırım oda adamlıktan dem vurdu yaptığı hareketi haklı göstermek için .gidip kendisine iftira atan gazetecinin birini dövünce dahada adam olduğunu düşünüyor .bildiğin kan davası kafası kanımı yerde bırakmadım diyecek sandım basın toplantısında..euro 2016 ve sonrasında yaşanan olaylar psikolojisini çok kötü etkilemiş.cidden acınacak haldeydi.
varoş doğmuş insanlar eger kendilerini extra gelistiremezlerse varoş ruhları kesinlikle değişmez ! instagram da aranir dururlar , gazeteci doverler , ustune üstlük haklıymış gibi kustahliklarina devam ederler ! suç bu varoş ruhlarda degil futbol paganistlerinde ! terbiyesiz !
bu sefer de kendi fitness hocasına instagramdan özel mesajlar yolladığı söylentileri var. tuhaflıklar neden bu "adam"ı buluyor, bilemedim.
bu herifi çekici bulan bizden değildir.
alel acele başakşehir'le anlaşan futbolcu. futbolcunun istenmeyen adam olması ile ilgili bu hafta sosyal medya yıkıldı resmen. bedelsiz kiralanmış.

"transfere ilişkin konuşan kulüp başkanı göksel gümüşdağ, "arda'yı 2,5 yıllığına bedelsiz kiraladık. biz bir şirketiz ve bu şartları açıklamamız gerekiyor. arda turan yarım sezon 2 milyon euro+bonus, gelecek sezon da 4 milyon euro+bonus olarak imza atmıştır. barcelona'ya para vermeden bonservisine ortak olduk. barcelona arda'yı satarsa yüzde 20 pay alacağız. inşallah arda ile uzun yıllar çalışacağız. şampiyon olursak 300 bin euro vereceğiz barcelona'ya. başka bir bedel yok" dedi."

(bkz:attan inip eşeğe binmek)
iki yıl öncesine kadar hayranlık uyandırsa da son zamanlarda kendini düşürdüğü durumlara bakınca sadece acıyorum.barcelona da adamlık dersi verme peşinde olan külhanbeylerinin değil de altyapıda insalık da dahil gerekli tüm eğitimleri almış , herşeyiyle örnek futbolcuların oynayabileceğini anlamıştır sanırım.
(bkz:ne oldum delisi olmak)
başakşehir'e transfer olarak şaşırtmamış futbolcu.
arda: dünden kalma az pilav vardı yanina yoğurt acarım az da tavuk suyuna çorba yaptım mı tamamdır.

kendisine yapılmayan faulü çalmadığı için hakem itip kakarak adamlığını bir kez daha ispatlamış futbolcu.arda turan topa basıp düşse bile faul çalınacak çünkü o koskoca barcelonalı arda.gerekirse evindizden aldırıp dünyayı başınıza yıkar.akıllı olun.*
aynı soyadı taşıdığım için soyadımdan nefret ettiren görgüsüz insan.
ileride hükümetten çok iyi bir iş almasını beklediğim yalaka.
futbol hayatından daha çok özel hayatı ve anlamsız davranışları ile gündemde olan futbolcu.
  • /
  • 2