arda turan

bu sefer de kendi fitness hocasına instagramdan özel mesajlar yolladığı söylentileri var. tuhaflıklar neden bu "adam"ı buluyor, bilemedim.
bu herifi çekici bulan bizden değildir.
alel acele başakşehir'le anlaşan futbolcu. futbolcunun istenmeyen adam olması ile ilgili bu hafta sosyal medya yıkıldı resmen. bedelsiz kiralanmış.

"transfere ilişkin konuşan kulüp başkanı göksel gümüşdağ, "arda'yı 2,5 yıllığına bedelsiz kiraladık. biz bir şirketiz ve bu şartları açıklamamız gerekiyor. arda turan yarım sezon 2 milyon euro+bonus, gelecek sezon da 4 milyon euro+bonus olarak imza atmıştır. barcelona'ya para vermeden bonservisine ortak olduk. barcelona arda'yı satarsa yüzde 20 pay alacağız. inşallah arda ile uzun yıllar çalışacağız. şampiyon olursak 300 bin euro vereceğiz barcelona'ya. başka bir bedel yok" dedi."

(bkz:attan inip eşeğe binmek)
iki yıl öncesine kadar hayranlık uyandırsa da son zamanlarda kendini düşürdüğü durumlara bakınca sadece acıyorum.barcelona da adamlık dersi verme peşinde olan külhanbeylerinin değil de altyapıda insalık da dahil gerekli tüm eğitimleri almış , herşeyiyle örnek futbolcuların oynayabileceğini anlamıştır sanırım.
(bkz:ne oldum delisi olmak)
başakşehir'e transfer olarak şaşırtmamış futbolcu.
kendisiyle alakalı çok hoş yorumlar var, beni en çok güldüreni:

“arda erasmus’tan döndü.”
arda: dünden kalma az pilav vardı yanina yoğurt acarım az da tavuk suyuna çorba yaptım mı tamamdır.

  • /
  • 2