arzu çağlan

hafta içi hergün 10:00 - 12:00 saatleri arasında best fm de arzunun inleyen nağmeleri programını yayınlayan radyocu. ayrıca röportajları ve köşe yazılarından derlediği inleyen mağmeler adlı bir kitabı, seksi şey adlı bir romanı da bulunmaktaymış kendisinin. 1966 doğumludur.
lgbt dostu* ve aktivist dj. ama öyle eline pankart alıp meydanlara çıkan aktivistlerden değil* onun yerine radyo aracılığı ile bir şeyler yapmaya çalışıyor. kendisini yağlamak için arayan dinleyicilerinde hata gördüğünde ona çatacak kadar da dobra*. astrolojiye metafiziğe falan pek bi meraklıdır, yayınının yarısını arzu'nun inleyen nağmeleri yerine arzu'nun inleyen kahkahaları ile geçirir.
süper ay, süper ay dedi, gayet de sıradandı dün geceki ay. başka bi süperliği vardı da ben mi göremedim acaba.
keyifli ve dolu dolu bir programı vardır. ismi zikredilince şen kahkahasını anımsadığım dj
kendisine bir ara '80'lerde lubunya olmak'kitabını götürmüşlüğüm ve kendsininde bu kitabı haber yapmışlığı vardır.eşcinsel dostu kimliği ile de bilinir.dinleyenlerine,kendisi değil de dinleyeni ünlüymüş gibi davranan nadir radyocu bir ablamızdır.
ne yazık ki korkak best fm yönetimi tarafından iğrenç bir şekilde kovulmuştur.
13 mart 2014 perşembe günü programı bitirmesinin ardından evine dönerken yönetimden gelen tek bir telefonla işine son verildiğinin haberini alması. dinleyicilerine veda etmesine bile fırsat verilmeyişi canını daha çok acıtmıştır eminim....
kendisi sürekli olarak dinlediğim tek radyo programcısıydı.
umarım başlıktaki bir sonraki entrym yeni yayınının duyurusu olur.
http://www.radikal.com.tr/turkiye/berkin...