aşırı gizliysen git çarşaf giy

seks kanallarında; karşısındakinin yüz fotoğrafını görmek için uğraş veren, ancak sıra kendisine geldiğinde yüz fotoğrafını göstermekten kati surette kaçınan uyanıklar için son zamanlarda önerilen giyim-kuşam şekli.

bilhassa hornette kendi yüz fotoğrafını göstermeksizin özel foto açtırmak için istek yollayanlara karşı, bu tür bir kılık-kıyafet şekli öneriliyor. belli ki kendini gizleyen kavim, hornettekileri de çıldırtmış. usulü mucibinde fotoğraflaşıp karşılıklı beğeniyi dile getirip bitirme ya da devam etme kararı almak varken; kendisini gizleyip bu şekilde taleplerde bulunmak ve tek taraflı olarak bencillik çizgisinde karşısındakini aptal yerine koymak doğru değil tabi. çakallığa gerek yok.
vallahi çok üstüme alındım*. bir ilk olurum hem, sakallı çarşaflı ne idüğü belirsiz birşey olur çıkarım!
gizliliğine sıçtığımın mallarına söylenmesi zevkli olabilecek ifade. biz beğenmesek bile açarız fotomuzu ayıp olmasın diye, bu pezevenkler hem foto atmazlar hem de yüzsüz gibi isterler. klasik kompleksli türk erkeği profili işte. zavallılar. öf çok sinirlendim. istanbul'da da yaşamıyoruz ki anasını satayım, bütün çok gizliler kırsalda!
istanbulda da durum pek farklı değildir. aşırı gizli, sadece kendi itibarları tehlikede. böyle sanıyorlar.
bende gizliyim çok gizli 1.sınıf bisex bireyim.
oda birşey mi götünün resmini koyup fotosuz yazmayın yada ciddi kişiler yazanlar var götüyle ne kadar ciddi olacaksam.