aşırı parfüm sıkan insan

parfümü sıkmamış da yemiş gibi kokan insandır. otobüste falan yanına oturduysa sıçtın. o güzel koktuğunu düşünürken senin başına ağrılar girer, miden bulanır. ha bir de genelde kadındır.
sokakta yürürken bile daha 20 metre önceden kokusu gelir. ter koksan daha iyiydi dedirtir.
çok kötü çok rahatsız edici bir durum. hele bir de ter kokusuyla karışınca insan burnunu yerde bulabiliyor. bırakınız kendi öz kokunuzu rahat rahat saçılsın etrafa canım.
her özel günde eski sevgilileri tarafından hediye edilen parfüm koleksiyonunundan kurtulmak için bunu o anlamlı hediyelerle başkalarını tavlamak için havaya saçan kişidir. eski sevgililerden intikam almak için onunkiyle başkasını yatağa atmanın keyfi paha biçilemez.
benim gibi fakirlikten 5 tl lik parfüm kullanıyorsa sorun değildir.* * çünkü 10 dakika sonra geçip gidecektir
ne zaman parfüm kokusundan rahatsız olup kafamı çevirsem bir arapla karşılaşırım. adam eminim çok güzel koktuğunu yüzden ona baktığımı düşünüyodur.
yazarlardan bir tanesi canim cigerim olan (bkz:#medyum fettish)' in "istiklalde seni koklayarak bulurum" dedigini hatirlatti.

o benimdir efendim.

parfum iyidir, candir.
bu gruptaki insanların bazıları sigara içtikten sonra parfümle yıkandığı için çok güzel koktuklarını sanıp büyük yanılgıya düşmektedirler.
sevişirken ağızda kötü tat bırakan insandır. toplum içinde hafif ter kokusu ile istenmeyen ereksiyonlara neden olur.
üzerine haşere ilacı sıkarak yanından uzaklaşmak istediğim insandır ki üzerindeki koku dengesi sağlanabilsin. güzel kokmak algısı sadece çok fazla kokmak olduğundan, kokuşmuşluğun canlı kanıtıdır.

doldurma parfüm, taklit parfüm, ozon tabakasına düşman sprey ya da hacı yağına bulanmışsa haşere ilacı yetmeyeceğinden, gaz maskenizi kullanmanız tavsiye edilir.
parfum kullanmayi bilmeyen insan olabilir. ayrica bazi parfumler yogun ve etkili notalara sahip olduklari için iki fıs da sıksan yikanmissin hissi verebiliyor karsidakine. ki en sinir oldugum 'karsidaki' modelidir. hayir guzel kardesim yikanmadim, kullandigim parfum yogun. caldion, jagler veya en dandirik kokularin tras kolonyasi gibi kokan en dandirik doldurma versiyonlari turunden adi erkek parfümlerinden baska bi halt bilmeyenler bir de o çemçük agizlariyla * "ayyy çık sıkmışsın yıkınmışsın rismin" geyigi çevirmiyorlar mi.. ayh arap sabunu kazaninda bogulasicalar...

parfum candir efenim.