askerlikte seks

askerliğim bedelli olduğundan yapmıyacağım. ama komutanlarıyla veya diğer askerlerle seks yapanları çok merak etmişimdir. nasıl bir cesarettir, nebicim bir hazdır?
hiç yaşamadığım.
gerçekten heyecanlı olmalı...
asteğmen olarak yaptığımdan, koğuş fantezilerini bilemiyorum, lakin nöbetçi olduğum günler duş teftişine gitmişliğim ve nizamiye kontrolünde yakışıklı bulduklarımı üst aramasına tabi tutmuşluğum var. seks sayılmaz ama zaman zaman gönlümü eğliyordu işte. işin şakası bir yana doğunun ücra bir köşesinde değil seks yapacak yakışıklı içimi hoş edecek birine bile rastlayamamıştım. ben de bilemiyorum yani.
beğendiğim 1-2 kişi vardı askerde hatta aynı koğuşta kalıyorduk. göz ucuyla bakıp izlendiğiyle kalmıştı durum. ciddi riskler barındırdığını düşünmüşümdür. tutulan tutanaklar sizin bağlı olduğunuz kütüğünüze de gittiğinden çok cesaret isteyen bir durum. çarşı izinleri güzel değerlendirilmeli, orada bir süre bulunup geri ayrılacağınız unutulmamalı o yüzden sevgili yapmamanız tavsiye edilir naçizane.
zamanında manevi babam kendisine gelen davalardan birisini arabada babama anlatırken duymuştum. kıdemli astsubaylardan bir tanesi orduevinde içki servisi yapan erlerden bir tanesine alkollüyken seks teklif edip, taciz etmiş. askerde patlatmış yumruğu suratına. asker davacı olmuş, astsubay açığa alınmış falan... sonra astsubay yüklü bir miktar parayla bizim avukata başvurmuş. o da davayı reddetmiş falan.

özetle, tehlikelidir.