atiye

yenilerde bumudur omudur şumudur ki diye bir şarkısı çıkan, ses tonu korkunç olan biri. dinlemeye tahammulum yok.
2012 eurovision şarkı yarışmasına katılmak istediğini deklare eden popüler şarkıcı. trt ile anlaşırlar ise katılması muhtemel kişidir.
başlık açılmaya dahi değmeyecek şahsiyet.
aşkistan adlı şarkısı dile dolanan şarkıcı.*
iskender paydaş ın '' zamansız şarkılar'' albümündeki '' seve seve'' isimli şarkıyı yorumlamış hanım kızımızdır. mirkelam düeti hoş olmuştur.

illuminati'nin yarattığı bir maşa olmakla itham edilen yeni yetme taze şarkıcı, şahsen ben sanata dair hiç birşey göremiyorum kendisinde.
istikrarsız şarkıcı, bir şarkı güzel çıkarsa üç şarkısı çok vasat altı oluyor. sen git teomanla kal gibi bir şarkıya imza at sonra dondurma dondurma diye çık ortaya. aslında bu kız iyi bir kız, bir organizasyonumuzda konser vermişti. gayet mütevazi. işinde çok disiplinli. biraz şarkı seçimleri üzerine çalışması lazım, çünkü çok kötü şarkılar çıkarıyor. ve ciddi bir kariyer planlaması yapması lazım, çoluk çocuk şarkıcısı mı olmak istiyor yoksa ulusal çapta bir yıldız mı olmak istiyor? bu kararsızlığı yaşıyor bence şu anda. şarkıcı eylemin alternatifi. ama daha kararsızı. eylem çoluk çocuk şarkıcısı olmaya karar verdi.
2007 yılında don't think isimli şarkı ile piyasaya giriş yapmıştır.

dans etmenin çok yakıştığı pop şarkıcısı. şayet dinciler yönetimde olmasaydı çoktan eurovision'a atiye'nin oynak bir şarkısıyla katılmış ve iyi bir derece almıştık.
trt eurovision a yeniden katılacak olursa kesinlikle tercih etmesi gereken şarkıcı .


ilk kez dinledim , gayet başarılı ;