ayı sözlük'e ithal yolla giren ahlak bekçisi seri eksici sorunlu yazarlar

bilhassa kırmızı elma şekerinden gelen ve oradaki yazarların kışkırtmaları ve ayartmaları sonucu ayı sözlüğe giren yazarlar. tabi ayı sözlükte baya eski olup hesaplarını bu amaçla kullananlar da var. sanırım mutsuzluktan ve trajediden beslenmek böyle bir yol.

valla ayı sözlük olarak gayet ruh halimiz düzgün şu ara baya mutluyuz hatta. kendi yağımızla kavruluyoruz hatta. zaten ne kadar delirirsek delirelim sizin kadar ruh hastası olmamız da mümkün değil.

ayı sözlüğe dışardan ithal yolla girip ya da sözlük içinde elma kurdu gibi eporasyon yapmak isteyen tipler varsa, burası ne ahlak felsefesi yayma yeri de ne de ego yolculuğuna çıkmak için doğru bir alan. bence hemen geri dönün ve gelmeyin.

sukut ikrardan gelirmiş. siklenmediğiniz için susmamız kabul gördüğünüz anlamına gelmesin, bunları yazıyor olmamız da önemli olduğunuz için değil ne olduğunuza vurgu yapmak için.*
sözüm meclisten dışarı ama buradan giden bazı yazarlar harbi narsist kişilik bozukluğu, panik, bipolar bozukluk gibi birçok zihinsel/psikolojik rahatsızlıklara sahiplerdi diye düşünüyorum. hepsi değil asla.. ego desen tavan, gelmiş bir de hala arkadaşını eksiliyormuş. eşek kadar adamların yaptığına bak ak.

anasınıfı öğrencisi bile bunları yapmaz. sallamayın.