ayı sözlük izmir kahvaltı zirvesi

7 şubat saat 11 de alsancak sevinç pastanesi önünde boyozlarımızı kapıp güzel bir kahvaltı yapıp bol dedikodu pardon durum değerlendirmesi yapalım diyoruz. kahvaltı sonrası çiğdemler de müessesemizin ikramıdır. çıkın çıkın gelin aşkım.
yarıyıl tatilinin bitiminde yani şarka dönmeden önce, garpta geçireceğim son günümü, güzel bir şekilde değerlendirmek için iyi bir fırsat. bir aksilik olmazsa katılacağım zirvedir.
kadıköy'den selamlayacağımız zirvedir.
izmir zirvelerini özlemiştik, umarım bu sefer katılımlar daha fazla olur.
katılma ihtimalimin çok yüksek olduğu zirve. izmirde neden zirve olmuyor diye üzülüyordum. katılırsam hatta artı bir ile katılacağım. sözlükte izmirden kimse yok sanmaya başlamıştım ben, iyi oldu, düzenleyenlerin ellerine sağlık.
umutla beklediğim zirvedir, sözlüğe katılır katılmaz izmir zirvesi haberi ilaç gibi geldi. umarım sorunsuz şekilde gerçekleşir.
şimdiden sanırım 5 kişi. ne güzel. izmir istanbul'u geçer mi? valla hiç belli olmaz, bu izmirliler sürprizlerle doludur. ehehe

zirvetörden de katılımlarınızı işaretlemeyi ihmal etmeyin beybiler.
izmirde olamadığım için katılamayacağım zirvedir. özledim seni izmir.
kıskanılan zirve olacağının sinyalini * başlığın açılmasının akabinde aldığım mesajla anladık. kordon da yapılacak kahvaltı için daha ne denilebilir ki, keyifli ve tadından yenmeyecek bir zirve olacağı kesindir. *
zirvetör de işaretli olan kişilerin ya da gelmeye niyeti olanların bana kesin bir sayı bildirmesi akabinde rezervasyon işlemini yapacağım. en kısa sürede smellycate ya da bana geri dönüş sağlamalarını rica ediyorum.
mart ortasında da bir daha yapın ki ben de geleyim dediğim zirve.
an itibari ile tüm hızıyla devam eden, keyifli bol muhabbeti ile güzel geçen zirvedir. bu gidişle bu sofrada birşey kalmaz arkadaş hahahhah
çok güzel insanlarla tanışma fırsatı bulup beraber keyifli zamanlar geçirdiğim, finalini tabu oynayarak kapattığımız eğlenceli bir zirve oldu. organize edenlere de katılanlara da teşekkürler. bir sonrakini focada yapacağız egeye yakışan sekilde.