ayı sözlük lgbti psiko-sosyal destek inisiyatifi

asdi (ayı sözlük lgbti psiko-sosyal destek inisiyatifi) temelinde türkiye toplumunda lgbti+ görünürlüğünü arttırmak ve dünyadaki bilimsel argümanlar ile son dönem gelişmeleri kullanarak lgbti+ aktivizmine destek olmak amacıyla kurulmuş bir ekiptir. bir çok alanda destek çalışmaları yürütecek olan bu birim başta sosyal medya üzerinden anketler geliştirmek, bunları değerlendirmek, yazılı ve görsel basında lgbti+ konulu tartışmalara temsil amaçlı katılımcı olmak, lgbti+ ve/veya serbest temalı sempozyum, seminer, açık oturum gibi platformlarda ayı sözlük lgbti psiko-sosyal destek inisiyatifi adına sunum ve sözlü bildiri yapmak gibi bilimsel çalışmalar yürütecektir. tamamen gönüllülük esasına dayalı bu birimin çalışmalarına katılımcı ve destek olmak için herkesi dayanışma ve direnişin içerisinde bir soluk olmaya bekliyoruz. lgbti+ aktivizmini daha ileri düzeye hep birlikte taşıyacağımız aydınlık günler dileği ile...

asdi (ayı sözlük lgbti psiko-sosyal destek inisiyatifi)

ekip üyeleri;

(bkz: hepberabear) - psikolog (hepberabear@ayisozluk.com) (asdi koordinatörü)
(bkz: nikimsi) - psikolojik danışman (nikimsi@ayisozluk.com)
(bkz: pena) - psikolog (pena@ayisozluk.com)
(bkz: cake) - sosyolog (cake@ayisozluk.com)
(bkz: futurelavirs) - avukat (futurelavirs@ayisozluk.com)
(bkz: himbil) - avukat (himbil@ayisozluk.com)
(bkz: ruhig) - avukat (ruhig@ayisozluk.com)
(bkz: durup dururken) - sosyal hizmet uzmanı (durupdururken@ayisozluk.com)
(bkz: catgirl) - çocuk/ergen lgbti+ bireyler eğitim danışmanı (catgirl@ayisozluk.com)
(bkz: mistweaver) - doktor (özellikle tıp konuları için: mistweaver@ayisozluk.com)

tüm üyelerle ortak iletişim: asdi@ayisozluk.com

web adresi: https://asdi-lgbti.com/
hepsi işinde gücünde akıllı okumuş çocuklar desteklemek lazım.
bravo. on numara oluşum. gerçi insanın aklına da şöyle şeyler gelmiyor değil: terzi kendi söküğünü dikemezmiş.

bu altı ismi özellikle itirafta feryat figan halde görmek istemiyorum. takipteyim.
dark bear ve altı kişilik ekibe başarı diliyorum, ateşin iradesi sizlerle olsun.
gelmek isteyenlerle beraber 5-6 aralık 2015 de 1. lgbti ruh sağlığı sempozyumuna gideceğiz. ilgilenenler için ayrıntılı bilgi için: http://ayisozluk.com/lnk/ae8deb
lgbti ruh sağlığı sempozyumuna beraber katılacaksak bir zirve düzenleyelim derim.
yine gönüllü bir ekip, bildiğim kadarıyla da proje üzerinde çalışmalar devam ediyor, tam anlamıyla henüz faaliyete geçmedi. faaliyete geçirilirse bir web sitesi de tasarlayarak yapılan faaliyetleri, çalışmaları site üzerinden de yayınlamayı düşünebiliriz. ayrıca homojen dergide proje konseptine uygun olan yazıları da bu sitede yayınlayabiliriz. tabi önce icraat sonrasında yayın. umarım ekip bir araya gelip ilerleme sağlayacakları çalışmalarını yakın zamanda bizlere duyuracaklardır.
gelen her eleştiri bizleri daha çok geliştirecektir malum yeni bir oluşumuz ve bazen yoğun dönemlerimizde tam ilgilenemiyoruz artık aktif olarak hareket edeceğimizi bildirmek isterim. aksama ve yetersizlik için özür diliyorum. sevgiler...
psikolojik bakımdan psiko-sosyal bozuklukları olan biri olarak; ne şekilde destek vereceğim yönünden beni hülyalara daldıran oluşum. kendi psişik sorunlarımı aşarsam destek anlamında bir faydam dokunabilir diye düşünüyorum. ancak ve ancak şu da var ki; boşanmak isteyen, icralık olan, evine haciz gelen, seks yaparken basılıp adliyelik olan varsa direkt inisiyatiften yararlansın her türlü hallederim moruq.
ayı sözlük haddini bi hayli asdi; bizler için faydalı bir oluşum, zaman zaman danışanlar ve yardım isteyenler oluyor. bizzat özenle yardım edildiğine şahit oluyorum. faydalı bir birim oldu bizim için. daha etkin icraatlerini de zaman içinde göreceğiz diye düşünüyorum.

http://homojen.ayisozluk.com/ayi-sozluk-...
twitter: https://twitter.com/asdilgbt

facebook: https://www.facebook.com/asdisosyal/

psikolog, avukat, sosyolog, psikoloji danışmanı, psikiyatr, doktor gibi mesleklerden olan ve ekibe katılmak isteyen herkese kapısı açıktır. bekleriz.

eğitim danışmanı olarak destek vermeyi düşünmekteyim. takdir sizden efenim
12 haziran 2016 orlando'da gay bara silahlı saldırı sonrasında yayınladıkları basın açıklaması;

https://www.facebook.com/asdisosyal/posts/1717246995200869

((bkz:#292563))
web sitesi yayın hayatına başladı.

http://asdilgbti.ayisozluk.com/
websitesi harika olmuş içeriğini desteklediğim ekiptir
neden sosyal hizmet uzmanı olmadığının sorusunu sorduğumdur.?
belirli periodlarla başvurucuların sorunlarına, sorunların çözümlerine, gelinen aşamaya ilişkin raporlar hazırlamaları halinde kendilerine ulaşamayanlara da yararlı olabileceklerini düşündüğüm, ayrıca izmirli bir avukat olarak desteğimi sunmaktan mutluluk duyacağım gruptur. web sitelerini takibe alıyorum.