ayı sözlük teslimiyet zirvesi

zamanında ayı sözlük zenne zirvesi düzenlemiş ve çok keyif almıştık. şimdi ikinci film zirvemizi düzenliyoruz. bu zirveyi düzenlerken setem ve karşı açı dergi ekibi de bizimle beraber bu organizasyona destek verdi. teslimiyet filminin yönetmeni, senaristi ve oyuncuları da filmi bizimle izleyip sonrasında söyleşide bizlerle olacakları için bu zirveye katılım çok önemli. trans bireylerin yaşamından bir kesit sunan film büyük zorluklar ve küçük bir bütçeyle çekilmesine karşın çok yoğun ilgi görmüştü. sizleri bu zirvemizde aramızda göreceğimizi umuyoruz. zirvetörde katılımlarınızı işaretlemeyi unutmayınız. setem in salonu gayet büyük, yanınızda sınırsız sayıda arkadaş getirebilirsiniz.

tarih: 08.09.2013

saat: 13:30

yer: setem ( kazım orbay cad. bomonti park avm. no: 3/ 207f şişli / istanbul 0 212 232 3542 )

organizasyon: stonewall, dark bear.

afiş:

facebook : https://www.facebook.com/events/575724689155579/
her tür zirveye varım diyor, bir artırıyorum.
hem de filmli zirve, ımh, mis.
trans bireylerin yaşamları ve en temel hakları için gösterdikleri çabanın sonuna kadar arkasındayım. filmi de izlemek isterim açıkçası; çünkü trans bireyleri tanımak, onların yaşam hikayelerini dinlemek bana heyecan veriyor. zirveye katılabilir miyim bilmiyorum fakat güzel bir çalışma olmuş.
tüh be dediğim zirvedir. yurtdışından dönüşümden 2 gün önceye denk geliyor. üzücü. *
teslimiyet severek defalarca izlediğim bir film, hele ki çok sevdiğim film oyuncuları didem soylu, ayta sözeri, seyhan arman ve buse kılıçkaya ile izleme fikri muhteşem. işlerimi ayarlayabilirsem mutlaka orada olacağım zirve. teşekkürler...
filmi bv bear ın tavsiyesi üzerine izledim ve oyuncuları ile birlikte izleme fikri kulağa hoş geliyor *
bu organizasyonun gerçekleşmesinde didem soylu nun desteği büyük. buradan teşekkür etmek istiyorum. ve umarım o salon dolar.
hasetimden çatlamamak için bugün oturmuş ve bu filmi izlemişimdir.
gerekli şartları bir araya getirmek için çok uğraştığımız zirvedir. gösterim ücretsizdir.
emek verenlere şimdiden teşekkür ederim ve orada olacağım.
ben de katılacagim muhtemelen .
arkadaşlar bu tür zirveleri nadiren yapıyoruz ve işin aslı bu zirveye katılmanızı çok istiyorum.
bir aksilik çıkmazsa salonikamla geleceğimiz zirvedir.
bir aksilik olmadı tra jedimle katıldığımız zirvedir.
özetlemesi kolay olan zirvedir, teslimiyet filmine emek veren ekipten katılanların sayısının, etkinliğe katılan sözlük yazarı sayısından fazla olduğu zirvedir.
sözlükten toplamda 6 7 kişi olsak da salon doluydu ve çok samimiydi herkes. önce filmi izledik daha sonra da yine aynı samimiyetle söyleştik, dertleştik.
he bir de sizleri tanıdığım için çok mutlu oldum çok heyecanlandım. iyi ki gitmişim. * . *
söz konusu sanat olduğunda içinden sanat danışmanı pörtleyen sözlükten, bu zirveye katılımın olabildiğine az olması ''ezberle peynir ekmek gemisi yürümüyor annem icraat görelim.'' dememe neden oldu doğrusu. yine de katılanlarla olabildiğine eğlenceli ve samimiydi. salonu dolduran ters açı ve setem ekibine, aynı zamanda dark bear ve stonewalla emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.
ben ve stonewall haricinde sadece 5 yazarın katıldığı etkinlik. büyük risk almışım şimdi fark ediyorum. setem ve karşı açı ekibi ve facebooktan görüp gelenler olmasaydı oraya gelen oyunculara ve yönetmene büyük ayıp etmiş olacaktık. zirveye katılan setem ve karşı açı dergisi üyelerine, salonika, tra jedi, mandalinayesili, lepiskacasta ve tubi'ye çok teşekkürler. organizasyon için stonewall a ayrıca teşekkür ediyorum. ve tabi bu etkinlikte bizi yalnız bırakmayan film oyuncuları ayta sözeri, seyhan arman, didem soylu ve filmin yönetmeni emre yalgın'a sonsuz teşekkürler. son olarak uzun bir süre artık zirve organize etmeyi düşünmüyorum.
pazar günü bile çalışmak zorunda olduğum için uçak biletlerimi almama rağmen katılamadığım zirve. o kadar çok istiyordum ki katılmayı filmle ilgili aklımda kalan soruları sorup, seyhan arman, didem soylu ve ayta sözeriyle aynı salonda filmi izleyecektim ama kısmet değilmiş. *