ayı sözlük'ü seviyorum çünkü

yazdığım entryler sonrası "ibne misin la sen zuhahahah" şeklinde mesajlar gelmiyor.
gençliğimdir. üniversite yıllarım, iş bulduğum evreler, hayatımı yavaş yavaş kurduğum her aşamada bir yerdir ayı sözlük. kısacası canımızdır.
*bir başlıkta yazdığınız entrynin ardından özel mesaj, yorum, devam eden entry şeklinde linç edilmiyorum.
*benim gibi düşünen, hisseden, seven adem ve havvalarla, fiziken olmasa bile bir arada olmak çok rahatlatıcı bir eylem.
*çok duyarlı ademler var yazılanları okuyup durum veya duygularınıza ilgi gösteriyorlar.
*seviyorum buraları :-)
başka platformlarda cinsel yönelim kişiliğin, düşüncelerin önüne geçebilecekken burada öyle bir sorun olmaması.
burda fikrime ve duygularima tercuman seyler yazabiliyorum tecrubeli yazarlardan destekler ogutler alabiliyorum burda ucube degilim bir bireyim ara sira bunalimli seyler yaziyorum kimsede yazma ulan duygu somurunu baska yerde yap demiyor...dogum gunumde sagolsun beni kaale almayan cevrem ailemden daha cok destek verdiler burda belki omrumun son 4 ayini yasiyorum cok mutlu hatirlayacam burasini
ekşiden sonra üye olduğum, lakin yazabildiğim tek sözlük. e istediğimi istediğim şekilde yazabildiğim için mutluyum bu yüzden. tenks evribadi. tenks ayısözlük.
nüfus az. sırf bunun için bile sevebilirim. bana sorarsanız nerede çokluk orada bokluk. aktif yazan sadece bir avuç dolusu insan olduğu için forum gibi akıyor burası daha çok. çok daha samimi. 10 senedir yazar olduğum ekşi sözlük'ten bu yüzden soğudum zaten. kimsenin kimseyi tanımadığı 35 katlı süper lüks bir siteye döndü ekşi. burası ise bizimkiler dizisindeki apartman gibi daha çok.
toplum bizi dışlıyor.düşüncelerinizi dile getirmeyi geçtim ağzımızı açtığımız anda hakaretlere ve tehditlere maruz kalıyoruz.başkalarının dünyasında yıllarca onlardan biri gibi davranmak zorunda kalmak çok yorucu.burada en azından olduğumuz gibi davranıp ön yargılara maruz kalmadan düşüncelerimizi paylaşabiliyoruz.
ayılık yapma diyen yazarlar olmuyor free hacı.mesela biri çıkıp şey demiyor “napıyorsun bilader o benim bal peteğim siktir git başka petek bul durduk yere vukuat çıkartma pençelersem postunu yere paspas yaparlar”.
herkes herkesi olduğu gibi kabul ediyor, deşarj oluyor, kimi zaman bambaşka bakış açılarına sahip insanlarla tanışıp fikrin genişliyor, bir de rahat hissediyorsun, ben gizliyim mesela, burda en kimseye anlatamadığım yönlerimi ortaya koyabiliyorum.
yazar olalı 1 gün oldu ama internet ortamında ilk kez evimde hissediyorum sayesinde.