ayı sözlük üçüncü ankara zirvesi

tüm zirve girdilerini okudum hep artık ben de geleceğim. ne zaman olacağı belli olmayan ama katılmayı düşündüğüm zirve
tam gaz zirvelere devam dememe sebep oldu başlık. * ortak bir karar ile belirlenecek tarih doğrultusunda katılım sağlayabileceğim bir diğer ankara zirvesi konumuna geçmiştir kendileri. *
eğer herkes uygunsa yine şehir dışından gelecek bir yazar hey gidi heyin de ankara lansmanını* yapmak için önümüzdeki hafta (6 nisan 2013 cumartesi günü) aynı saatte aynı yerde olabiliriz.
etkinliği de zirvetöre eklememle resmiyet kazanmış geleneksel hale gelmesini umduğum ankara zirvesi. tüm yazarcanlar davetlidir. katılımlarınızı bekliyoruz.
ankara'lı yazarların sosyalleşiyor olması mutluluk verici. birde katılım sayısını arttırabilirlerse ankara sözlükteki etkinliğini zirvelere de taşımış olacak. umutla ve merakla takip ediyorum.
ankara'yı değil ama ankaralı arkadaşları sevdiğimden katılmak isterdim yanlış bir zamanla olduğundan katılamayacağım.
daha fazla katılım sağlamak için ankarada yaşadığını varsaydığım yazarların tümüne özel mesajla davet gönderdiğim zirvedir. kemikleşmiş kadromuz ne kadar eğlenceli olsa da yeni yazarlarla tanışmak istiyoruz hepimiz. mekan olarak seçtiğimiz yer de sohbet etmeye elverişli ve gay friendly bir mekan. bu sebeplerden dolayı çekineceğiniz hiçbir şey yok. katılmak isteyen herkesi bekliyoruz.
nerde la ben de gelicem benide arayın
artık bir zirveye katılmanın zamanı gelmişti.*
ben de geliciiim! inşallah yani... *
istikrarlı bir şekilde devam edeceğimiz görülen zirvedir. geçen zirvede de 6 katılımcı vardı. olsun biz böyle de mutluyuz. yine tekrar ediyorum gelen herkesi sevgiyle kucaklayacağım zirve olacak. herkesi bekliyoruzzz...
ben de sevgi ve sıcaklıkla kucaklayacağım! *

ek (04/04/2013): gündeme bomba gibi düşen proje nedeniyle zirveye katılamama durumu oluşmuştur.
katılmayı düşünüp katılım işaretlemeyen yazarcanlar için tekrar adres tarifini vermek istedim... umarım bir sürpriz olur da ankaradaki 90 küsür kayıtlı yazarcanın en azından % 20 lik kısmı katılır...

sarkaç cafe ;

https://plus.google.com/117992504574023050992/about?hl=tr
gerçekleşmesine saatler kalan zirvedir. heyecanla bekliyorum efendim.
'acaba bugün sürpriz katılımcılar olur mu ki?' sorusunun cevabını öğrenmeye son 3 saatimiz kalmış bulunmakta. *
evet, yine aynı sebebler.* * *
eeee yok muydu süpriz katılımcı ???
ahretliğim bitanem bv bear, muhteşem sohbeti ve *tatlılığıyla cubboy* ve öldürücü tespitleri, soluksuz bırakan esprileri ve üzgün yakışıklılığıyla olmuyorneyapsamolmuyor ile gerçekleştirdiğimiz zirvedir. sonradan ekibe dahil olan bayan arkadaş ise zirvenin sürprizi olmuştur. şeker ayıcan mordred ise aman eksik kalmayayım diyerek zirveye telefonla katılmıştır*buluşulan ortamdaki eşsiz sohbetler ve kahkahaların devamında gidilen akıllara zarar mekana benim hatrıma katlandıkları için her birine kucak dolusu teşekkür ediyorum. bu ortamı değerlendirip sabırlarının ve dayanıklılıklarının sınırlarını ölçmeleri ise onların kazancı oldu diyebilirim*. tarif edilecek bir zirveden ziyade yaşanılacak bir zirveydi diyebilirim. ben gerçekten çok ama çok zevk aldım bu muhteşem insanlarla vakit geçirmekten. sanki hepsini uzun süredir tanıyor gibiyim ve özledim.
geldiğim andan beri benimle ilgilenen kardeşim ve dostlarıma yaşattıkları güzel anlar için teşekkür ediyorum.

geceden akılda kalanlar :
- bundan sonra hiçbir köy garajı benim için aynı olamayacak.
- alkol şişede durduğu gibi durmuyor. nasıl pasif içicilik diye bir olay varsa alkolden de pasif şekilde zarar görenler oluyor ki bu travmatik deneyimi kaç seansta atlatabilir bilemiyorum.
- yeni trend üzgün yakışıklı. kıpır kıpır yerinde duramayan yakışıklı out.
- ankara'nın bugları saymakla bitecek gibi değil.

notun dibi : bu entry böyle güllük gülistanlık, yapay gibi dursa da gerçekleri yansıtmaktadır; bununla birlikte devamında gelecek acı gerçeklerle dolu olan entryler için alt zemin hazırlamak amacıyla girilmiştir*
entry'imi *fazla kısa tutarak, gayet eğlenceli vakit geçirdiğimizi *söyleyerek susmayı çok daha doğru buluyorum. * bir sonra ki zirveler de görüşmek dileğiyle.
iki ayrı bölüm halinde özetlenebilecek zirve.
bölüm 1 : sarkaç kafe.özellikle bv bear ın geç kalma huyu sebebiyle geç gittim.bu sefer en son ben gitmişim ya.neyse.baktım cubboy,bv bear ve hey gidi hey oturuyorlar ama suratlar nasıl asık sorma.gittim kırdım geçirdim ortalığı hemen. * ne güzel oturduk saatlerce sohbet ettik. keşke öyle devam etseydi. * gecenin ilerleyen saatleri için farklı bir plan yapılmış ne yazık ki.mecburen uyduk napalım.
bölüm 2 : sixties.ne yazsam bilemiyorum ki lan.korkunçtu.etraftaki tipler,mekan,müzik herşey.en son sigara içmek için olan bölümdeki sandalyeyi yumrukluyordum.neyse ondan sonra çıktık zaten.çok kötü bir şey oldu da. *
biricikimiz hey gidi hey in de taaaaaa oralardan * kalkıp gelmesi de ankaradaki asosyal yazarlarımıza ders olsun.
nice zirvelere.

edit : unutmuşum.hala 25 lirayı nasıl daha saçma birşey için harcayabilirim diye düşünüyorum.cubboy la beraber ordayken de çok düşündük bunu.bakalım bulursak yazarız mekana haksızlık olmasın diye ama sanmıyorum.
  • /
  • 2