ayı sözlük yeni yıl zirvesi vol.2

5-6 ocak tarihlerinde yapılırsa katılabileceğim zirve olacaktır.*

edit: 30 aralıkta yapılıyor.
ayı sözlük yeni yıl zirvesi nin inanılmaz keyifli geçmesinin ardından bu sene de yavaştan hazırlıklarına başlanmaya başlanmış olan zirvedir. * * 30 aralık gibi düşünülmektedir. bizi izlemeye devam edin. o gece sürpriz sanatçılar bizlerle olacaklar. * *
bu zirvenin organizasyonu hususunda vakti olan bir yazara ihtiyacım var. *
bugün sugar cafe işletmecisiyle görüştüm ve 30 aralık 2012 saat 18:00 itibariyle üst katı bize tahsis ettiler. eve döndüğümde zirvetörde zirveyi oluşturacağım. herkesi bekliyoruz.
etkinlik oluşturuldu, zirvetörden katılımlarınızı işaretleyebilisiniz.
ilk defa bir diktatörle tanisacagim için heyecanla bekledigim zirvedir.

(bkz: aigai'nin ekvator ginesi nde diktatör olması)
eğer işlerimi ayarlayabilirsem, kocamı da hoş tutabilirsem, gelme ihtimalim olan zirve, ama çok söz verip de bağlamak istemiyorum, zira gelemezsem mahçup olurum. kızmazsınız de mi bana?
gelebilmek için dua ettiğim zirve. tüyaptakini elimde olmadan kaçırdığıma hala üzülürüm.
gelmek için 700 km yolu göze aldığım zirvedir. şimdiden biletlerimi aldım bile *
neden pazar günü olduğunu anlamadığım zirvedir. ardından bara kaçabilirdik.
bir günde 6 kişinin katılım işaretlemesi mutlu etmiştir. ehah gayet eğlenceli geçecek gibi. tey tey.
neden sugar cafe gibi pembe ekonominin çarkları haline gelmiş bir yerde yapıldığını anlayamadığım etkinliktir. yani sugar cafe diye bahsettiğimiz yerin karşılık düştüğü yer, cafe nero, starbucks gibi yerler. eşcinsellerin üzerinden para kazanabilmek için bir çayı 5 liraya satan, normal fiyatların üzerine bir de gey vergisi koyan bir mekan. rocinante gibi daha normal bir yer tercih edilebilirdi, ya da chaplin gibi. birileri eşcinselleri kazıklarken ceplerini dolduruyor biz de buna karşı bir duruş gösteremiyoruz. bu arada sugar cafe'ye transların alınmadığını da biliyorsunuz umarım son bir not olarak.
sadece sugar cafe değil beyoğlundaki tüm mekanlarda kazık yiyorsunuz, sugar cafeye translar alınıyor arkadaşlar bunu bizzat işletmecisine sordum. sugar cafeye yönelik bu tür yorumları bir kaç yerden daha duydum ve bu konu hakkında da konuştum kendileriyle. sanırım tek eksikleri spod, lambda, kaosgl gibi derneklerle pek içli dışlı olmamaları. hatta sugar cafe ile ilgili bu önyargıları ve başkalarından duyulan bu tür yanlış bilgilerin etrafa yanlış bir şekilde yayılmasına karşı bir kaç çözüm düşünüyoruz.
ben de noelde yanıma yakışacak birini bulursam, geleceğim.
sınav tarihlerim açıklandığı gibi biletimi alıyorum bende umarım bi çakışma olmaz da gelebilirim *
gelmeyi istedigim ancak istemekle olsaydi her istek dediğimdir *
umarım o tarihe kadar bir adem bulup kendime, yalnız katılmayacağım zirvedir.
biletlerimi almamla geleceğim kesinleşmiş zirvedir. duruma göre biricik dayi ile gelebilirim. * * *
yalnızlığımın 2. yılına girerken bu elim durumu browninin üzerine mum dikip kutlayacağım. canlarım, cigerlerim *
gece rüyamda bu zirveye gittiğimi gördüm yalnız. kalabalıktı. sonra polisler geldi götürdü birkaç kişiyi. ben ve diğer kim olduklarını bilmediğim samimi arkadaşlarım izledik. hayır polisler soyunup striptiz yapmadı, bildiğin arabaya yükleyip gittiler. he bi de tunatuan arkadaşımızı gördüm. isminin o olduğunu söyleyen biri diyelim. bir de ahmet diye gri sakallı bir adam vardı.

sonuç olarak gelemesem de rüyalarımda yaşıyorum.
  • /
  • 4