babamızı sarhoş edip koynuna girelim

tanım: konusu aşağıdaki alıntıdan gelen başlık. bir tevrat alıntısıdır.

bir bilgi notu olarak, başka maksatla değil, belirteyim, islam'a göre muharref tevrat'tır yani tahrif edilmiş, değiştirilmiştir tevrat.

--- spoiler ---
“ve lut, tsor (soar) 'dan çıkıp dağa oturdu ve iki kızı onunla beraberdi…ve büyük kız küçüğüne dedi: “babamız kocamıştır ve bütün dünyanın yoluna göre yanımıza girmek için erkek yoktur. gel! babamıza şarap içirelim ve babamızdan zürriyeti yaşatmak için onunla yatarız.” ve o gecede babalarına şarap içirdiler ve büyük kız, girip babasıyla yattı. ve (lut) onun yatıp kalkmasını bilmedi (farkında olmadı). ve vaki oldu ki, ertesi gün büyük kız küçüğüne dedi: “işte ben dün gece babamla yattım. bu gece de ona şarap içirelim ve babamızdan zürriyeti yaşatmak için gir, onunla yat.” ve gece dahi babalarına şarap içirdiler ve küçük kız kalkıp onunla yattı. ve onun yatıp kalkmasını bilmedi. lut’un iki kızı böylece babalarından gebe kaldılar…”

tevrat (eski ahit) - tekvin (yaratılış) : 19 / 30 – 38
--- spoiler ---
lut kavmi'nin helak edilişinin gecesinde yaşanan olay. kızları annelerini kaybettikleri halde bile o günün gecesinde babalarının koynuna giriyor, resmen peygamberden faydalanıyor, ama eşcinsellik suç tabi! ayrıca bu hikayenin lut kavmi hikayesinin sonucunda sorulabilecek bir soru olan "ee bu kavim nasıl devam etti?" sorusuna bir cevap olaraktan uydurulmuş olacağına inanıyorum.
http://ayisozluk.com/lnk/lll verdiğim bu gizli etiketteki gibi bakarsanız, nedense o günün gecesini anlatmamışlar. ayrıca 'meleklerin yardımıyla allah o kavmi helak etti' diyor, sanki melekler olmasa allah helak edemeyecek? biz mi yanlış biliyoruz?
tabi lezbiyenlerin eşcinselden sayılmaması da ayrı bir konu.