babanın öz kızına şehvet duyması haram değil

diyanet'in son bombası olan fetvadır! ayrıca ilgili haberin linki ve diyanetin kendi sitesinden bizzat almış olduğum ekran görüntüsü de ektedir;

ilgili haberin linki;
http://haber.sol.org.tr/turkiye/diyanett...


diyanetin sitesinden ekran görüntüsü;
58c3

(bkz: hani marjinal bizdik?)
aklıma altı yaşındaki kız çocuğu evlenebilir diyen vakıf başkanını getirdi. kadınlar üzerine fetva vermekten sıkılmadı mı bunlar?
ay ne güzel memleket valla özgürlükler sıralamasında ensest ilişkiyi serbest bırakmamız sebebi ile zirveye tırmanmamız gerekiyor..

eyy uluslararası kamuoyu gör artık atılımlarımızı..
işte, eldeki malzeme budur ey dostlar!
işte, islamiyetin selefi-vahabi uygulamaları böyledir ey gardaşlar!
işte, her boyutta nurlanasıca turan dursun'un din bu dediği budur ey yurttaşlar!
işte, vergilerimizle son 10 yıldır ihya ettiğiniz diyanet personelinin işi buraya kadardır ey ak-ahmaklar!
işte, ortodoks islamiyetin günlük pratiğindeki sefalet bu derece dramatiktir ey araplar!
nihayetinde, cinselliği bastırılmış ve günahlanmış uyduruk toplumların sonu budur ey dünyalılar!
dini ve tanrısal gücü sömürerek kendini kutsal-güçlü ilan edenlerin asaleti işte bu kadardır ey evrendaşlar!

(bkz: yeni türkiye)
(bkz: ak cehennem)
nekrofili caiz, pedofilinin günahı yok, ensest ilişki haram değil. diyanet'e dsm-v ve icd-10 güncellemesi acilen gelmeli bence.
şoke eden ve yalan haber olmasını umduğum fetvadır.
eğer gerçekse bu adamlar nasıl insanlar,neyin kafasını yaşıyorlar dedirtmiştir.
şerefsizler. böyle bir şeyi çocuklarına hisseden babadan ne hayır gelir lan millete topluma, aç herifler sizi. hepinizi topa tutmak lazım. sonra gelip iki erkeğin aşkını, birbirini seviyor olmasını eleştiriyorsunuz. tiksinç yaratıklar.
islamı seks dinine çeviren çürümüş kokuşmuş kurumun son fetvası.islamın sadece bel altıyla ilgilenen,seksin ve sikişin kanunu gibi gören pislik müslümanların pisliklerini aklamak için kullanılan kurumun en son pisliği.
ulan ateistleri artık cidden haklı görüyorum.bir dinki pedofiliyi,ensesti meşrulaştırıyor,bir din ki hırsızı-katili aklıyor,bir din ki 1500 yıldır orucu neleri bozar hala tartışılıyor.bu din de bilim,kültür,iyilik vicdan gibi konular konuşulmuyor yaşanmıyor sadece kitabın da geçiyor.bir dinki her gün mensupları birbirini öldürüyor.ben ne diye bu dine inanayım?yada ben niye böyle bir dine tabi olayım?
ilk emri oku olan bir dinin bilim üretip insanlığa faydası olmayan mensupları,hırısızlığı kul hakkını yasaklayan kitabın hırsızları baş tacı eden inananları,tecavüze,cinayete,enseste ağır cezalar olduğunu bildiren peygamberin sapık ümmeti allah sizin belanızı versin.
bir orospu çocuğu kızını siksem günah mı diyor ülkenin en büyük dini otoriter kurumu bunu gayet normal bir soru gibi cevap verip daha fecisi bunu meşrulaştırıyor.ulan o kitabın ayeti açıkça değil aile içi süt kardeşini bile sana haram kılmışken bu neyin davası.o kitabı a oku lan oku ıkra ilk kelamı ıkra oku.sen ki 1500 yıldır dinin öğrenmemişsin tembelliğinden cahilliğinden pisliğinden şeylere tapmış tarikatlara servetini dökmüşsün bir gün açıpta kendi kitabını okumamışsın.
ama lafa gelsen islam dan güzel din müslümandan iyi kul yok dünya üzerinde.hepiniz iki yüzlü çıkarcı menfaatçi pisliklersiniz ve yanmayı hak ediyorsunuz ey diyanet müslümanları.
diyaneti sevmezdim ama bugün bu olayı duyduktan sonra iyice tiksindim.ben artık sizin caminiz e nasıl ibedet edeceğim gönül rahatlığıyla.hırısızları öven onlara tapan imamlarınızın arkdasın da nasıl namaz kılacağım ? ben artık kızınızı sikebilirsiniz diyen kurumun imamlarına nasıl güvenip uyacağım?
ben namaza başlamadan önce “uydum hâzır olan imâma” dyeceğim.desem bile tiksindiğim,güvenmediğim,dinimi ayaklar altına alan padişahın köpeği imamam kalben nasıl namazımı teslim edeceğim ?
ben ve benim gibi adamaların ibadetini de çaldınız ya sizin allah belanızı versin.allahın evi olan camiileri parti merkezi,seks kütüphanesi yaptınız ya allahın laneti sizin üzerinize olsun.camileriniz de göstermelik ezanlarınız,namazlarınız,imamiyetleriniz,tilavetleriniz,müezzininiz sizin olsun.
ne çabuk unutuldu, hatırlatıyım dedim.
ahlak bekçisi kesilenin daha fazla ahlaksız çıkmasınin bir diğer örneğidir. bunları unutmamak unutturmamak lazımdır.