bakir olmaktan utanç duyan gencin hunharca cinayet işlemesi

babası ünlü bir hollywood yönetmeni olan 22 yaşındaki üniversite öğrencisi elliot roger'in; sürekli reddedilmekten sıkılıp 6 kişiyi öldürüp ve 7 kişiyi yaralaması ile sonuçlanan olay. polis ile girdiği çatışmada kendisi de ölü ele geçirilmiş.

ben de yıllarca bakir kaldım, reddedildim, hor görüldüm ve kimse "hor görmeyin bu garibi onun da bir allahı vardır" demedi, cinayet ve katliamlar hiç tasvip etmediğimiz olaylar tabi. bu genç türkiye"de olaydı zorla "karıya kıza gideceksin ulan erkek olduğunu ispat edeceksin." baskısı ile bakir oluşuna son verilir ya da tecavüze teşvik edilirdi muhtemelen. demek ki yurtdışında durum hiç öyle değil zorla güzellik olmuyor.

ölmeden önce video da yayınlayan roger video kaydının finalinde "bütün hayatım boyunca bana acı çektirdiniz, şimdi de ben size acı çektireceğim. intikam alacağım. bunun için çok uzun zaman bekledim. hepinize, tamamen ne hak ediyorsanız onu vereceğim. beni reddeden, aşağılayan, kötümseyen kızlar, benden daha iyi bir hayat süren, seksüel olarak aktif olan erkekler, hepinizden nefret ediyorum, hak ettiğiniz şeyleri vermek için sabırsızlanıyorum" diyor.

the hunger games'in yardımcı yönetmeninin oğludur. bu bilgi önemli midir? kesinlikle değildir. önemli olan bu olayın nasıl gerçekleştiği ve toplumumuzun bu olaya karşı verdiği reaksiyondur.

elliot roger, problemli bir çocukmuş. annesi de bunun farkındaymış. youtube kanalı, bu çocuğun kadınları nasıl öldürmek istediğini anlattığı videolarla doluymuş. annesi polise şikayet etmiş ancak roger, planlarını eyleme dökmediği için hiçbir şey yapmamışlar. yalnız video mu? bu çocuk tüm nefretini kustuğu bir kitap bile yazmış. vücut geliştirme ve araba forumlarına girip oralarda da kadınlara karşı olan nefretini kusmaya devam etmiş. trol demişler, dalga geçmişler.

aklıma gelmedi değil sanal alemde türk kızlarıyla alay eden, onlara nefretlerini kusan erkeklerin kaçı gerçekten troldür ve kaçı elliot roger gibi akıl hastasıdır. trol diyerek geçiştirdiğimiz bu adamlar ilerde kaç kişinin canını kıydılar. sadece kadınlarda değil, içine lgbtqia bireylerinde sanal ortamda tacize uğradıklarını biliyoruz.

trol diyoruz, geçiştiriyoruz.

beni rahatsız eden bir nokta ise haber sitelerinde ve ekşi sözlükte bu çocuğun işlediği cinayetlerle alay edilebiliyor olması.

cumhurbaşkanımızın deyimiyle, insan gerçekten hayret ediyor!
kannımca bakir olduğu için psikopat olmamıştır, psikopat olduğu için bakir kalmıştır. konuşmasının sadece 1 dakikasına bakarak bile en az 3 farklı kişilik bozukluğu saptayabiliyorum. seks yapmaya yeltendiği kadınlarla en az 1 dakika konuşuyorsa tabiki bakir kalır. ama bu dingil oldu da seks yapsaydı yine de başka bir yerden psikopatlığı patlak verirdi. çok dövünce de manyak oluyorlar, az dövünce de. sanırsam bu az dayak yemiş türünden. ah keşke o yönetmen babası az daha döveydi iyiydi.
salak gelseydi bana hallederdik .
keşke tanışsaydık yazık olmuş