başlıktan yazarı tanımak

hey gidi hey: eskilerin hatırlatılma fonksiyonunu yerine getirir. pek vintage görürüz kendilerini. yaşı da hayli geçkin olan yazarımız ne 90'lardan pembe dizi bıraktı açılmamış, ne başka bir şey.*

dark bear: tam bir televizyon çocuğudur. televizyonun ama özellikle okan bayülgenin adeta twitter şubesidir, vın diye ulaştırır.

bv bear: yazardan al haberinin ayı sözlük şubesi. gündemde ne var ne yok diye üşenenlerin kurtarıcısı.

kelayi: sanat için soyunanlardan bahsetmese de adeta sanatı anlatmaya soyunan filmsever yazar.

max blum: pisuvardaki siyah killi başlıkların yegane sorumlusu. bir de unutanlara tarihi hatırlatmaya kendini adamış yazar.

sarosbalik: eğlenceyse eğlence ciddiyetse ciddiyet diyen yazar. gaylifea gönderme yapan başlıklarının yanısıra lgbt hak ve özgürlüklerine de en çok yer verenlerden.

coqueteria: hayatın düz bir sunum tarzı olmadığının ispatlarından biri. altından ne çıkacağı belli olmayan gizemli başlıklara hayat veren isimlerden biri.

keremce: eski türkçe kelimelere sahip çıkan ve lafı fazla dolandırmadan anlatanlardan.

lost soul: yeni veya keşfedilmemiş sanatçıları sözlük camiasıyla buluşturma görevini üstlenenlerden biri. kısaca sözlüğün sanat ayağı diyebiliriz kendisi için.

medyum fettish: laf sokmalı, gay dünyasına göndermeli, eğlenceli başlıkların temsilcisi.

*
başlık ve nick uyumu tanımına girer mi acep;
(bkz: naringergedan)
kuzenimi geçen gay diye kasadan çevirdiler - (bkz: psk)

hukukta düdükleme terimi - (bkz: futurelavirs)

çanta kemer kombinini uygulamak (bkz: naringergedan)

artık çevreme açılıyorum.ders 1. (bkz: mimar)
hangi yazarların hangi başlığı açtığı ve o başlık altına ne yazdığını bilmek anlamına da gelmektedir. dersin ki, bunlar şimdi kesin buradadır ve tam da tahmin ettiğim gibi şeyler yazmışlardır. hayatta bazı şeyler var ki insan hiç şaşırmıyor.

ne diyelim, yazdıkları doğru olsa bari
diğer türlüsünde denecek şey: atma ziya


not: laf sokma başlığı falan değildir. zaten şu an iş üstündeyim.
benim en çok dikkatimi çeken 'acayip çirkin ve yetersizim ama iyi seks yaparım' başlıkları açan yazar. bi insan önce kendini sevmeyi ögrenmeli. okumadan geçiyorum çünkü neden okuyayım ^^
vallahi demin bir başlığa tıklarken düşündüm. bu başlığın sahibi kesin futurelavirs'tir dedim. aynen de öyle çıktı, nasıl ama?