başlıktan yazarı tanımak

hey gidi hey: eskilerin hatırlatılma fonksiyonunu yerine getirir. pek vintage görürüz kendilerini. yaşı da hayli geçkin olan yazarımız ne 90'lardan pembe dizi bıraktı açılmamış, ne başka bir şey.*

dark bear: tam bir televizyon çocuğudur. televizyonun ama özellikle okan bayülgenin adeta twitter şubesidir, vın diye ulaştırır.

bv bear: yazardan al haberinin ayı sözlük şubesi. gündemde ne var ne yok diye üşenenlerin kurtarıcısı.

kelayi: sanat için soyunanlardan bahsetmese de adeta sanatı anlatmaya soyunan filmsever yazar.

max blum: pisuvardaki siyah killi başlıkların yegane sorumlusu. bir de unutanlara tarihi hatırlatmaya kendini adamış yazar.

sarosbalik: eğlenceyse eğlence ciddiyetse ciddiyet diyen yazar. gaylifea gönderme yapan başlıklarının yanısıra lgbt hak ve özgürlüklerine de en çok yer verenlerden.

coqueteria: hayatın düz bir sunum tarzı olmadığının ispatlarından biri. altından ne çıkacağı belli olmayan gizemli başlıklara hayat veren isimlerden biri.

keremce: eski türkçe kelimelere sahip çıkan ve lafı fazla dolandırmadan anlatanlardan.

lost soul: yeni veya keşfedilmemiş sanatçıları sözlük camiasıyla buluşturma görevini üstlenenlerden biri. kısaca sözlüğün sanat ayağı diyebiliriz kendisi için.

medyum fettish: laf sokmalı, gay dünyasına göndermeli, eğlenceli başlıkların temsilcisi.

*
başlık ve nick uyumu tanımına girer mi acep;
(bkz: naringergedan)
kuzenimi geçen gay diye kasadan çevirdiler - (bkz: psk)

hukukta düdükleme terimi - (bkz: futurelavirs)

çanta kemer kombinini uygulamak (bkz: naringergedan)

artık çevreme açılıyorum.ders 1. (bkz: mimar)
benim en çok dikkatimi çeken 'acayip çirkin ve yetersizim ama iyi seks yaparım' başlıkları açan yazar. bi insan önce kendini sevmeyi ögrenmeli. okumadan geçiyorum çünkü neden okuyayım ^^
vallahi demin bir başlığa tıklarken düşündüm. bu başlığın sahibi kesin futurelavirs'tir dedim. aynen de öyle çıktı, nasıl ama?