bear finder

facebooktaki yeni uygulama. şuan yapım aşamasında olduğu için pek tanıtım yapılmadı. ama siz yazarlarımızla paylaşmadan edemedim. kafanızdaki profili giriyorsunuz, size uygun ayıyı öneriyor.

sloganı da şudur, "senin ayın nerede? hadi bulalım onu"

http://apps.facebook.com/bearfinder/
yeni doğan bize şans getireceğini düşündüğümüz facebook uygulaması, hoş geldin hayatımıza. bize cici cici* ayılar bulacak* büyüdüğünde.
fikir sahibi ve geliştiricisi olan icimdeki ayi ya teşekkürü borç bileceğiz gibi gözüküyor. şimdiden oldukça sade ve kullanışlı.
yeni eklenen özellikleri ile beraber genel tanıtımına yaklaşılan şu günlerde 3 haneli üye sayısına ulaşmış olan ayı ve ayı severlere yönelik facebook uygulaması.
girip bazı kullanıcılarına woof vermeye başladığım ve yeni yeni arkadaş eklediğim keyifli tanışma mekanı.
gelen yabancı dildeki mesajlarda ve yabancı profillerdeki bilgilerde çeviri yapma uygulamasıyla çok faydalı bir uygulamaya isabet edilmiştir. tırım tırım google çeviri veya ingilizce bilen birini aramaya gerek kalmayacak. az çok ne dediğini anlayabileceğiz.
an itibariyle 920 kullanıcıya erişen şimdilik sadece facebook üzerinden çalışan uygulama mobil versiyonları beklenmekte <br>(bkz: kızım sana söylüyorum kızım yine sen anla)