belki sevişirim duşu

haftanın belirli günlerinde ve zamanlarında veya artık rutine dönüşmüş olan günler dışında alınan duşlar gurubundadır. <br> <br>örneğin yılbaşı partisi öncesi sabah duş alınmasına rağmen dışarı çıkmadan hemen önce alınan duştur. <br>zihniyet belki bu akşam biriyle tanışırım ve sevişirken kendimi rahat hissedeyim durumundadır. <br>temiz iştir,aynı zamanda loser davranışıdır.
büyük bi keyifle alınıp ,belki sevişirim umuduyla yılan gibi kıvrılırken ,geceyi hüsranla kapatıp oflaya poflaya yatma dusudur...
evden çıkarken kesinlikle yıkanırım. hangi sebep için olursa olsun. yazın ise yıkanmaların sayısı artar. eğer biriyle görüşeceksem de, yine yıkanırım. belli olmaz ne olacağı. aslında aynı dikkati de beklerim karşımdakinden. bu devirde pis adam çekilir mi yahu.
chate girip erkek avlamadan önce bedenin hoş kokması, koltuk altının yalanacak kıvama getirilmesidir.
sevişme dışı hallerde de uygulandığında bazı kokuşmuş bünyeleri temizlik algısıyla tanıştıracağını düşündüğüm yıkanış şekli.

dışarı çıkma ve olası koli bulma durumlarında partnerine kokarca gibi yakalanmamak için başvurulan bu tedbir; sevişme gerçekleşmediği durumlarda banyoda boşa geçen zaman olarak kayıtlara geçer, temizlik yönü ise yıkananın yanına kar kalır.
sonrasında belki sevişirim donu giyilen duştur.
o ne heyecan verici bir temizlik ve ne acı bir temkinlilik örneğidir öyle!