berk oktay'ın kişisel porno galerisinin hacklenmesi

tamam kapandı derken yeniden hacklenen galeri. üstelik kişisel ig hesabından. basında çıkan ve ayağa düşen sansürlü olarak bazı fotoları verelim. malum bu fotolar için yananlar var^^

ayhh ayol herkes mi merak ediyor sansürsüz halini. aasdfadsfdasffa. vallahi adam şurda şunları okuyorsa alın size sansürsüz deyip kendi atacak resmini görecez o zaman boyunu posunu yiğidonun ahahh.
tövbe tövbe. berk abiciğim naptın sen öyle.
sipariş alıyorlarmı ki? keşke isteğe bağlı ünlü galerisi hacklemesi yapabilseler.
sansürsüzünü bulanlar yeşillendirirse harika olur bence
sansürsüz halini bulan var mi, paylaşım önemlidir :)
adam doymuyor anacığım... yine yapmışlar abinin yeni görüntüleri çıkmış. ben bir fuçır seviyor sanıyordum sanatsal çalışmalar yapmayı berk abi de eksik kalmamış hiç. https://m.ucankus.com/detay/379173/berk...
en son ifşa olan çiş videosunu izlerken ben:
kendisi paylaşsa bu kadar zengin içerik çıkmazdı ortaya.ifşalar için bir sanat direktörü yada sosyal medya uzmanıylamı çalışıyor acaba diye düşünmeye başladım.
ayyy yine mi ayol bu da yalamaya döndü iyice. ilk olayda bir seksapellik vardı olayda. artık boku çıktı bence. eğer bir intikam oyunuysa bu aslında heyecanlı da bakalım daha neler çıkacak ortaya. götünde bir patlıcanla görebilir miyiz acaba berkcanımızı.
artık kendisinin yaymaya başladığını düşündiğüm içerik, twitter’da kolayca bulabilirsiniz.