binali yıldırım

türkiye'nin ulaştırma bakanıdır kendisi yıllardır. pamukova tren kazası gibi bi olaydan sonra bile istifa etmemiştir kendisi. boğaziçi üniversitesi'nde insanların kadınlı-erkekli çimenlerde oturduklarını gördüğü için bu üniversiteye değil de itü'ye gittiği bilgisiyle kamuoyuyla paylaşmış sosyal arızadır. son bombası da twitter'dan türkiyeli kullanıcıların ip'lerini istemesine rağmen şirketin onla " inş cnm ya!" cevabını vermesi ve buna karşılık hazretin "feysbuk paylaşıyor" ama diye çıkışmasıdır...

hoş bu bilgi de feysbuk tarafından yalanlanmıştır: (bkz: facebook'un kullanıcı bilgilerini akp hükümetine vermemesi)
akp'nin yeni başkanı ve sanırım yeni başbakan görünümlü kukla. hayırlara vesile. bakalım diğerleri gibi ne zaman harcanacak. sırası gelen bozuk para misali.
vaktiyle "boğaziçi üniversitesi'nde kızlar erkekler bir arada ben burada yoldan çıkarım!" cümlesini kurabilmiş biri yeni başbakanımız olacak. hayırlı olsun.
dünyaya spordaki kalitemizi tanıtan adam yazık oldu tahminlerime oysaki ben kendisine gençlik ve spor bakanlığını yakıştırdıydım

"abidik gubidik işler oluyor, hiç aklınıza gelmeyenler başbakan oluyor" demiş. kendinden bahsediyor sanırım. başkanlık için mantıklı açıklama bulamadıkça daha çok saçmalar oldular.

http://gazetekarinca.com/2017/03/yildiri...
hayatına meclis başkanı olarak devam edecek türkiye cumhuriyetinin son boşbakanı pardon başbakanı