bir sabah güne hetero olarak uyanan eşcinsel

kulağa mantıklı gelmiyor. psikolojik ve fizyolojik olarak konunun uzmanları daha iyi bilir tabiki. ancak bu konuyu da kişilik bozukluğuna tutulmamış psikologlar ve ruh hastası olmayan doktorlar açıklamalı. malum, sağlıklı düşünen psikolog ve doktor bulmak zorlaştı.

sözlük yazarlarından biri bana "bir sabah güne hetero olarak uyandım" şeklinde mesaj atınca kavramdan ve durumdan haberdar oldum hacı abi, benim günahım yok. *
kalici mi gecici mi heteroseksuel olarak uyanip da aydinlanma yasandigi sorgulanmali boyle bir durumda. kinsey scale sagolsun hafiften bir aciklamasi var gibi.

eger arada bir 'ulan bir de karilara yurusem imh neyse' formatinda takiliyor, bunu de eyleme gecirip hosunuza gidiyorsa size mujdem var.
insey


yok hala hetero degilsiniz, katiksiz ibneliginiz devam ediyor. sadece bi-curious olma triplerindesiniz.
bir sabah güne homo olarak uyanan hetero kadar ilgi çekmeyecektir.
her sabah o role bürünerek uyanan büyük bir çoğunluk var. (misal ben o yığının içindeyim)
her sabah işine heteroseksüel gibi giden, her gün yakın çevresi ile heteroseksüel gibi davranmasının kabul görmesi sebebiyle böyle yaşayan.
ister istemez eşcinselliğimi gizlediğim zamanlar oluyor.zaten eşcinselliğinin dışarı bağırmasının da çok gereği yoktur.netice de özel hayatım beni bağlar.mahremiyet değerini yitirdi.b.ku çıktı.lezbiyenim diye dolaşıp yaka paça bunu bağırmakta bana göre değil.
geçmişte hepimizde bunu istedik . şimdi de olsa en az yarımızdan fazlası bunu isteyecek.
en başta da ben *
(bkz: edebiyat yapmayın lan bana)
latent heterodur, bilmiyordur o zamana kadar