birdenbire karşınıza çıkan über yakışıklı tip

çok ender görülen ve gördüğümüz an '' merhaba dünyalı biz dostuz '' diyebilecek dünya dışı varlık
nereden geliyorsunuz ne yiyip içiyorsunuz mozart eşliğinde mi sıçıyorsunuz aynı havadan biz de soluyoruz lan .!
galiba yıllık kotamı bu gün doldurdum 2 saat önce böyle bi tiple karşılaştım adam cool olmanın nirvanası...
hadi sen insansın, peki benim tanıdıklarım ne ? onlar insansa sen nesin ?
"hayat sorgulatan", "adam afallatan", "yoldan çıkartan" veya "kayış kopartan" gibi hoş-boş sıfatlarla anılabilir.
hay ben onların ebesiyle dağ bayır yürüyeyim dedirten lanet tiplerdir.
can yakarlar.
küfür ediyorum. evet öylelerine benim olmadıkları için midir, çekemediğim için midir bilmiyorum bildiğin küfür ediyorum. içimden tabi.
ya bir cıvır arkadaşımızın dalgası, ya kahrolmayasıca bir heteroseksüel, ya da "mükemmeliyetin tanımı şahsımdan esinlenerek yazıldı hahayt/uleyn" edasıyla gezen garibelerden birisi çıkan bu estetik harikası yaratılışlar bizlere denk gelse bile çok durmadan uçup giderler maalesef. öyle bir burulur ki yüreğiniz, oynadığı neredeyse her yeşilçam filminde 'tenacüze' uğramış zavallı ama kadim oyuncu müjde ar'ın (soyadı bu gibi durumlarda pek manidar oluyormuş diye aklıma şey etti şu an) karakterlerinin travmasını yaşar bulursunuz kendinizi.
ygs, lys gibi sınavlarda karşınıza çıkıyorsa dikkat dağıtmanın allahını yapan tiptir. abartmıyorum bu yıl girdiğim toplam beş sınavın dördünde denk geldi. düşman başına.
eğer gerçekten "über yakışıklıysa" ve yazarın dediği gibi her zaman karşımıza çıkmayan tiplerden biriyse ya eblek eblek gülmeye başlıyorum, ya bir yere çarpıyorum falan. ilk izlenim önemli. evet.