boğaz seksi

derin boğaz seksi ya da deep throat, bir cinsel ilişki türüdür. oral yoldan yapılanerekt haldekipenisin, seksteki diğer partnerin ağız bölgesinden boğaza dek zorlanarak yapılan bir cinsel ilişki türü için kullanılır. bazen ilişkide oral ve anal ilişki yerine sırf bu yöntem ile karşı partnerin orgazmına dek uygulama sürer. boğaz seksinde erekte penisin boğaz arkasına ulaşabilmesi için yeterince uzun olması gerekir. zor bir seks biçimi olan boğaz seksinde bazı insanlar öğürme refleksi verebilmekte olup bazılarıysa penis başını emerek yine orgazma dek bu ilişki türünü gerçekleştirir. ilişki diğer seks pozisyonlarıyla devam edebilir. derin boğaz seksi 69 seks pozisyonunda da yapılabilir.
istanbul boğazında, çanakkale boğazında hatta abartıp bering boğazında yapılan seks için de kullanılabilir pekala. teknede veya daha büyük bir deniz aracında yapılanı boğulma riskini azaltacaktır. **
özal'in, dalan'in, çiller'in, simdilerde de tayyip'in bürokratlarinin, bir takim mütahitlerle birlikte grup halinde yapmayi çok sevdikleri bir seks çesididir.

(bkz: bogaz'in amina koymak)
(bkz: istanbul'u sikiyorum gözlerim kapali)