bruce jenner

zamanında olimpiyatlarda altın madalya kazanmış, son yıllarda kardashian ailesi ve son günlerde ise içerisinde olduğu değişim evresi ile anılan eski atlet.

jenner'ın tekrardan gündeme gelmesi, cici babalığını yaptığı kardashian kızlarınının reality show'u ile oldu. hatta şahsi görüşüm o kadar da takdir edilesi biri ki kendi çocukları bir yana; böyle olaylı, dramalarla dolu bir aileyi kendi kanındanmış gibi benimsemesi. zira kendall ve kylie jenner'ın babası olması bir yana kardashian kızlarının hemen hemen birçok şeyde yanında olması, örneğin kim kardashian'ı düğününde teslim eden ''babası'' olması bunun en güzel örneği.

tabi son zamanlardaki artan bireysel medya sirki bu nedenle değil ne yazık ki. kris jenner ile boşanacaklarını açıklamadan kısa süre önce adem elmasını aldırması ile gazetelerde yer aldı. bundan önce geçirdiği başarısız yüz gezdirmeler, uzun saçı ve küpeleriyle de eleştiri oklarındaydı. son birkaç aydır ise ojeli parmakları vb biraz daha feminen görünüm çizse de, bir ay önce in touch dergisi kendisinin photoshop ile makyajı yapılmış bir fotoğrafını yayınlarak büyük tepkiye neden oldu.

http://www.buzzfeed.com/rachelzarrell/in...

birkaç haftadır ise, kendisiyle yapılan röportaj sonucu jenner değişim ameliyatı geçireceğini açıkladı. bütün ailesinin, kızlarının yanında olduğunu ve bu kadına dönüşüm sürecini bir tv showu olarak anlatacağını söylemiş bulunmakta.

http://www.nydailynews.com/entertainment...güzel insandır. kim kardashian'ın üvey babası olarak bilinir. başarı bir operasyon sonucu kadın olan bruce junner yakın zamanda bir trafik kazası geçirmişti.
sonunda değişimini tamamlayarak "caitlyn jenner" olmuş, twitter'a katılmış ve 4 saatte 1 milyon takipçiye ulaşarak obama'nın bu anlamdaki rekorunu kırmıştır. " i am cait" adında bir belgesel-dizi serisi yayınlayacaktır yakın zamanda.

http://www.buzzfeed.com/emilyorley/here-...

ayrıca kendisini "halka açtığı" annie lebovitz çekimi hayli başarılı, kendisi biraz jessica lange'i andırsa da. jessica lange bu benzetmeyi çok sevimli karşılamış.