bülent arınç

akp oluşumunun kilit ismi,partinin akıl hocası
hiç bir zaman devletin başına gelemediği için sürekli bunun ezikliğini yaşayan kişi
istiklal marşına,türkiyedeki insanları tek çatı altında toplayan bayrağa dil uzatacak kadar ileri gittiği zamanlar oldu
timsah göz yaşı döküp,kendi yandaşlarına yarayan kanunların fikir babası...
büyük tehlike, dedesi, kubilayın şehit edilmesi olayında başı çekenlerden, r.t.e.den daha sinsi, daha bağnaz, daha takiyeci, daha demogog siyasetçi. daha kötüsü için (bkz: i. m. gökçek)
kendisine sadece yatakta, o da altta olursa, evet diyeceğim insan.
vajinaya mahmut pipiye haydar ikisinede arınçıbüü diyelim .
vajina kelimesini duyduğunda utanan, kendisi utanç kaynağı olan hödö.
4 yaşındaki kuzenimin büyük destekçisi olduğu adamdır. 'ama öyle demesiiin' diyerek vajina karşıtı tezahüratlarına devam etmektedir.
abdullah öcalan 'ı önemli bir aktör ilan etmiştir.

http://www.ensonhaber.com/bulent-arinc-ocalan-onemli-bir-aktor-2013-02-27.html
akp'nin kadrolu ağlayıcısı, maduriyet edebiyatının sulu gözlü yazarı.
sokağa çıkması ve eylemcilere yönelik ılımlı bir politika üretmesi beklenirken, bunun yerine bugün köşke çıkarak mizah yapan başbakan yardımcısı ve hükümet sözcüsü.

28 mayıs 2013 taksim gezi parkı direnişi sırasında esaslı politika üretmesi beklenirken hevesleri boşa çıkarmıştır. yer yer komedili yer yer de tehditli şekilde kendisi için hazırlanmış ve önceden ezberlenmiş metne göre soruları da yanıtlayan arınç bey, tatmin edici bir çözüm sunamamış; gündemin bir numaralı konusu olan şiddet ve işkence uygulayıp cinayet işleyen polislerin neden kask numaralarının silindiğini açıklayamamıştır.

bülent arınç başbakana göre daha sağduyulu ve akıllı konuştuğunu fark ettim bugün. başbakanın bizzat kendisinin özür dileyeceğini zannetmiyorum. cumhurbaşkanı bile özür diler ama başbakan dilemez bunu da bülent arınç'a yaptırır.
arınç kukla olmaya devam etme, sen değil tayyip özür dileyecek !
fetullah gülen'in komedyen olanı.
10 sene önce küçük bir çocukken tv'de gördüğüm ilk anı hatırlıyorum. gerçekten hiç hoşlanmamıştım. bugün ise sevmek için hiç bir sebep bulamıyorum zaten. meğer insan sarrafıymışım.
erbakana bile biat etmemiş adam
arınç'ın yabancı konukları vardı. gazeteciler tutuklu vekillerle ilgili soru sorunca arınç tercümanına şunu söyledi ; "suriye tarafından düşürülen bir türk uçağı var onunla ilgili sorular soruyorlar de"

izleyelim, http://ayisozluk.com/lnk/af5fc7
başbakanla ilgili yaptığı her açıklama başbakan tarafından yalanlanan yalama siyasetçi. en son başbakanın kızlı-erkekli evlere denetim haberi tamamen asparagastır demesinden birkaç saat sonra başbakan bizzat kızlı-erkekli evlere denetiiiiim diye hönkürdü. bu sadece bir örnek. en son gafı kızlı-erkekli kalınan evlerde kaybedenin hep kız olduğunu söyleyerek, başka bir seviye düşüklüğüne imza attı. artık zamanında ne yaşadıysa!
daha mantıklı olan daha ılımlı olan akp li, ama yer yer saçmalıkları var bir ara japonyayı islama davet etmişti sanırım, ya da öyle bir geyik dönmüştü
  • /
  • 3