candaş tolga ışık

arkadaşlar değer vermemiş olacaklar ki yazmamışlar. değerini yine siz değerli okuyuculara bırakalım.

candaş tolga ışık gazeteci, televizyoncu, dergici, eski bjk yönetim kurulu üyesi.

değişik bir ilişki ağı var. bu eskiden fetullahçılara yakın tvde çalışmaktayken şimdilerde sözüm ona atatürkçü bir çizgiye oturdu. özellikle kafa dergi gibi hayata geçirdiği oluşumla da radyocu, standupçı, tiyatrocu camiaya yakınlaştı.

dergi, youtube programları iyi gidiyor olmalı ki devamlı gündemde. sanırım bir tvde de program yapıyor. birkaç kez rastladım; karşısındakini dinlemiyor ve konudan çoğunlukla kopuyor. artık belli bir yaşa, tanınırlığa, çekim merkezi haline geldiği için bu amatörce davranışlarını konukları es geçiyor sanırım.

son olarak akşener'den haberleri twitter'a aktardı. haber oluşu bu. kılıçdaroğlu hiddetlendi masada ayağa kalktı diye aktarmıştı ışık. akşener ise bunu teke tek programında yalanladı. neyse böyleyken böyle sayın seyirciler. bir de boynunda bir dövme var ki düşman başına.
actual proofun dediği gibi boynundaki dövmesini görmezsek gülmenin çok yakıştığı herif. candaş yandaş mıdır bilmiyorum ama özellikle kafatvde özellikle metin akpınar ile yaptığı programı çok severek izlemekteyim.