cemaatçi götü

kocamandır, imam götüne benzer. badem bıyık, kumaş pantolon ve incecik çerçeveli numaralı gözlük ile güzel bir kombin oluşturur.
ne götler, ne bulglelar kestim ben eskiden, şu an adını vermeyeceğim bir cemaatte takılırken. ne adamlar vardı be! özledim bak şimdi. ben böyle cemaat oluşumlarına pragmatist bakıyorum. yakın zamanda dergahı tekrar ziyaret etmeyi düşünmüyor değilim.
off ben de bayılıyorum buna ya.
cemaat yurtlarında da çok eğlenmiş millet zamanında. islami backgroundı olan arkadaşlar anlatır hep. özlemle anarlar cemaatteki seksüel tansiyonu.
ben maalesef seküler bir ailede büyüdüğüm için yazları kuran kursuna bile gitmedim. ergenliğimde akranlarımla sikişemedim.
ama geçen yıllarda cemaatçi bir fakbadi edindim kendime 1 yıl kadar da görüştük. çok submissive bir tipti ben de sürekli aşağılar hor görürdüm müslüman olduğu için. sesini de çıkaramazdı ama bir gün hakareti fazla kaçırınca o zaman neden benle seks yapıyorsun diye sorduğunda müslümanlarla seks yapmanın daha çok zevk verdiğini söylemiştim. birden kıpkırmızı oldu boğazımı sıkıp müslüman sikmek hoşuna mı gidiyor şerefsiz diye bağırmıştı. çok korkmuştum cidden beni öldürücek sandım. şu an din ve vicdan özgürlüğüne inanıyorum. hatta namaz bilsem hobi olarak bir cemaate ara sıra uğrayıp o cinsel tansiyonu yaşamak isterdim ama maalesef islami backgroundım hiç yok. eskiden fatiha süresini biliyordum ama babaannemin cenazesinde farkettim ki onu da unutmuşum. ve iyyâke nestea dedikten sonra devamını hatırlayamayıp veleddalin amin demiştim.
dergaha gidecek arkadaşlar beni de götürse keşke onlar ne yapıyorsa aynısını yaparım belli etmem yanee.
onu abiler iyi bilir :d o ortamda olmak istemişimdir hep yani oraları sevdiğimden değil ama o ortamda yatakhanede grup seks yapmak hayallerimi süslemiyor değil ah ah kaçırdık bu fırsatları
kolonya kokuyordur muhtemelen.
  • /
  • 2