çirkef gay

amanın ne dokunun onlara nede sataşın,
mahalle karısı modundalardır ve kadından daha beter kadınlardır.
(kadının çirkefi neysede erkeğin çirkefi çekilmez)
sülük gibidirler birde, kendi hayal dünyalarında götlerinden felaket senaryoları uydurup, felaket tellalı gibi dolaşırlar ortalıkta. demediğiniz cümleleri demişsiniz gibi kafalarında kurarak gelirler sizin karşınıza, maksat yine size bulaşmaktır aslında. uzak durulması gerekir.
barda dans isteği nazikçe reddedildikten sonra herkese şapır şupur bize gelince yarabbi şükür diyen gey tipidir
olmayan şeyleri olmuş hatta olan şeyleri dahi olmamış gibi gösteren, tahammül, anlayış sınırı eksilerde olan, kaprisli, sorunlu, muhtemelen ne olduğunu daha çözememiş mahlukattır. yorar, saldırır, ifitra atar, neye inanmak isterse ona inanır, kendine toz kondurmayandır. bulunması muhtemel yerler evi değil gay barlardır çünkü aklı hep ordadır.
sevilir fakat tahammülü zordur. ha bi de iyi fal bakar paçozlar.
her an tartışma sebebi olan insan modeli.
allahtan aybaşı olmuyor bunlar, işte o zaman katil olabilir insan, kendi boklarıyla bile kavga eder bunlar, uzak durunuz ısırabilir.
doğru bildiğim ve emin olduğum şeye yanlis ya da yalan söylüyosun denince , kelime dağarcığımı zorlayıp yeni küfürler edip basbas bağırabilir hatta ortamda bulunan eşyalara zarar verebilirim. bi de tam bir çirkef yakın arkadaşa sahibim çok dayağını yedim.
sıçradığında çamurdan beter iz bırakan , saldırığında köpekbalığından daha yırtıcı olan , 1000 kaplan gücünde , gözü döndüğünde en yakın dostunu bile tanımayan vahşi yaşam formu. kabuklu yemişle beslemeyin lütfen.
kuyu kazan, altını oyan, kazmayla kürekle eşeleyen, anlam bulanıklığı yaratıp ortaya bir yığın mana bırakıp kenara çekilen çamurlu, çoraklı, tozlu, topraklı tür. şiddete meyyali vallahi nefrettendir.

tonlarcasının bir arada oluşu hangisinin daha tesirli olduğunu akıllara düşürse de bazen bir tanesi bile yeter de artar. buna tek çirkefle uzak mesafe sirayeti denir. çirkef'lik taşma ve patlama çizgisi belli olmayan, garanti ve kontrol dışı gelişen; sırtını dayama olanağının bulunmadığı kaygan bir zemin olup; çirkeflik bu zeminde hakkıyla yürünebilmesidir. her zemin kendi çirkefini yaratan ekolojik bir alandır aynı zamanda. çirkefle olmaz, iyi eğitim almış olanı yaşamdan soğuma sebebidir.

ben olmuyorum onu biliyorum.
misal:

dış ses:

- ben görünmezim. ama o çok ilgi çekti. kesin orospu. adam arıyor. yollu. kaşar. bulamazsa da gider.

iç ses:

- kimse beni sıkmıyor. kurudum. yalnızım. mutsuzum. lanet olsun neden onun gibi olamıyorum.
etrafındaki kimseye saygısı olmayan kendisi gibi düşünmeyeni dışlayan, girdiği ortamlarda ortama ayak uydurarak kendini ifade etmek yerine, ortamı direk kendi haleti ruhiyesine çevirip ilgi odağı olmaya çalışan kişilerdir.genelde uslüpları kırıcıdır bunu açıksözlülük olarak görürler.gelişine laf çakmayıda küstahlık değil hazırcevaplık olarak adlandırırlar.bol miktarda da dedikodu yaparlar yüzünüze kardeşim deyip arkanızdan demediklerini bırakmazlar.yıllardır arasından su sızmayan arkadaşların arasını tek çırpıda bozabilmek en büyük yetenekleridir. bencil ,küçük düşürücü ve kendini beğenmiş tavırlarından bu kişileri tanıyabilirsiniz.
kesinlikle laf yetiştiremeyeceğiniz kişidir asla yarışa girmeyin kaybedersiniz