dada dandinista

okan bayülgen'nin star tv'de yeni başlayan cumartesi geceleri yayınlanan programı.

peki çılgınca zevk veren bir şey var mı? fazla yenilik vaadetmeyen ve eskilerin cilalanmış hali sayılabilecek ara showlara, o gecenin konuğu olan sanatçılarla çekilen kısa film formundaki parodiler eklenmiş. masa aynı masa, dekor aynı dekor; araya neon ışıkları ve parıltılı lambalar eklenmiş.
an itibariyle serkan inci konuk olmuş, inci caps örnekleri stüdyoda olanları oldukça kopardı.
an itibarı ile yılmaz morgül'ün zarafet, billur kalkavan'ın dobralık dersi verdiği yayın. yılmaz morgül aşırı zarif ve tatlış halleri ile değme zarafet sembollerini silip geçiyor.
(bkz: güneşi uyandıralım)

sosyal sorumluluk projesini medyaya tanıtan programdır. okan bayülgen de çirkin ördek yavrusunu okuyacağı söylendi. severim bu adamı daha önce genç wertherin acıları romanını radyoda okumuştu çok beğenmiştim adamsın okan.
okan bayülgen'in 1 kasım 2014 tarihinden itibaren star tv ekranlarında yayınlanacak olan programın adıdır.

geçtiğimiz yıl alışık olmadığımız tavırlar sergileyen okan bayülgen yeni yayın hayatında* bakalım bizi nasıl karşılayacak.

"dada, dadaizm veya dadacılık i. dünya savaşı yıllarında savaş karşıtı ve genç sanatçılar tarafından başlatılmış kültürel-sanatsal bir akımdır. dada ismi fransızca da "tahta at" karşılığına gelmektedir."

tanıtım görsellerine baktığımızda dadaizme gönderme yapıldığını görebiliyoruz. gerçekleri ise 1 kasım'da göreceyik efenim.
4c96f

bonus: http://www.google.com.tr/search?q=dadais...