devran çağlar

bir dönem ortalıkta gözüken,mikrofonlara "bülentin devri artık bitti,devir benim devrim" diyen trans sanatçı. sesi bülent ersoyun sesine nazaran çok daha naif ve güzeldir.yorum konusunda da bülent ersoydan daha üstündür. *

ama tabi ki şansızlıklar,destek olunmaması devran ablamızın ortadan kaybolmasına sebep olmuştur.olsun napalım sahte sevgililer şarkısıyla yetinmeyi bileceğizdir.
takım taklavattan kurtulduğu gün, gün olur devran döner başlıklı haberlere konu olmuş, bülentin şerrinden hiçbir yerde sahne alamamış, ama sahneyi yemiş, bıyıklı kuzu permalı efemine ayı.
bülent ersoy'un piyasadan sildiği güzel sesli, "değer miydi?" , "silemediler" gibi damar şarkılarıyla, efkarı tepesinden taşan eşcinselleri her dinledikleri zaman daha fazla içlendiren travestit. gün gelir "devran" döner dediler ama "altın" makas olmadı.
güller ve bıyıklar konulu metaforların babasıdır.

kendisini zamanında canlı dinlemiş birisi olarak ciddi bir gırtlağa sahip olduğunu belirtmek isterim..
inş cnm yha caps'i ile tanıdığım ve gerçekten sesine hayran olduğum sanatçı.
eşref kolçak'ın oğlu oldugunu iddia eden şarkıcı. anlattığına göre eşref kolçak 'benim senin gibi ibne oğlum yok' diyerek reddetmiştir. ama aynı eşref kolçak gay olan diğer oğlu harun kolçak'a sahip çıkmıştır.
bugün (15 ağustos 2019) 56 yaşında hayatını kaybetmiş sanatçıdır. kendisinden haber alınamayınca evine giden tanıdıkları devran çağlar'ın cansız bedeniyle karşılaştılar.
https://t24.com.tr/haber/sarkici-devran-...
rahat uyu be üstad. seni canlı dinlemeyi çok istiyordum,kısmet değilmiş. o güzel şarkılarını ve seni unutmayacağız..
rahmetli kişi. harun kolçak'ın kardeşi olduğu söylentileri vardı; bilmem doğrulandı mı takip etmedim.
babacığımdan bir gün sonra da onun ölümü...

üzdü bayağı.

bana gelsin: https://www.youtube.com/watch?v=cnvalS7a...