doğru insanı beklemek

baktın gelen giden yok bekleme abi sen git, yanlış yapa yapa dogruyu bulmak da insan fıtratından.
"beklenir mi abieağ" diyenlerdenim ama o doğru olmayan birsürü gerizekalıyla geçirilen boş boş ve zevksiz vakitler sonucunda "nerdesin ulen" de dedirten bir durum bu.

hayır ben mi şanssızım bilmiyorum. şu sözlükte bile millet aşık olmuş, işte iyi kötü bir şeyler yaşamış birileriyle. peki ben, hep one night hep one night. biri öpüşmek istemez, biri ağzına almaz, biri hemen boşalır, biri iki saatte boşalmaz. bu ne oğlum? sex and the city'deki miranda'ya döndüm yemin ediyorum her ilişkide bir problem, bir mallık, bir south park sessizliği..

doğru kişiyi herkes de bekler. herkesin "doğru insan" anlayışı farklıdır. doğru insanı bekleyenler sadece aşk böcükleri değildir yani. ben de doğru herifi bekliyorum: yakın arkadaş da olabileceğim, zevklerimizin uyuştuğu bir fuckbuddy. hadi suckbuddy oldu, o da olumlu. hugbuddy de olabilir, çeşitililik bunlar hep tabi.
doğru insanları bularak pas geçtiğim durum.

yaşanılanların sentezi sonucu, evrim teorisine olan merak da katılınca, cins-i erkeğin bir kişiye bağlanamayacağını anlıyorsunuz. benim hoşlanmam, kafa dengi olması ve vücudumun doğru yerlerine zuhur etmesi doğru kişiler olmaları için yeterli.

minimum beklenti, maksimum mutluluk.

kesin çözüm.
birisini beklerken hayatını harcamayacaksan sorun yok
  • /
  • 3