vakıfbank spor kulübü

kadın voleybol takımı oyuncuları kariyerlerindeki belki de en zor dönemlerden birine girmek üzereler. biz voleybol severleri harika bir ay bekliyor, voleybola doyacağız! başarılar kızlar. fikstür şöyle:

*20 şubat - conegliano
*24 şubat - thy
*29 şubat - conegliano
*3 mart - fenerbahçe
*(6 mart - aydın) bu tırt
*10 mart - eczacıbaşı

kaptanları gittikten sonra kimin yeni kaptan olacağı tartışılmaya başlayan hükümet destekli spor kulübü.
zehra güneş sözleşmesini yenilemedi, başka takıma kaçmasın diye kaptanlığın ona verileceği konuşuluyor.
bence bu zaten kadro derinliği gittikçe yok olan vakıf için intihar olur.
elimizde zaten vakıf kumaşlı 3 seçenek var: zehra, ayça ve cansu. zehra da ayça da işler kötüye gidince takımı ateşleyebilecek düzeyde oyuncular maalesef ki değil. evet zehra güneş'e çok şey borçlu hem türkiye voleybolu hem vakıf ancak ayça ile kıyaslarsam ayça'nın daha iyi bir kaptan olacağını düşünüyorum. ancak elimizde daha iyi bir koz var; cansu.

vakıfın yeni kaptanı kesinlikle cansu olmalı. takımı muhtemelen seneye çok zor dönemlerden geçecek bu sezonki gibi. o yüzden ateşleyici yerden kaldırıcı bir kaptan lazım. bence buna en uygun isim de o. hem vakıf kumaşı da var kızda. umarım yeni kaptan o olur, bakalım zaman ne gösterecek?

sezon vakıfbank için bitti, 6 oyuncu ile yollarını ayırdılar. gabi, chiaka ogbogu, jordan thompson, sarah van aalen, bianka busa, aleksia karutasu ile yollar ayrıldı. bir sonraki yıl bakalım nasıl bir kadro kurulacak, merakla bekliyorum.