dogruhaber.com.tr nin homofobik haberi

onursuz ittifak başlıklı hormonlu domates adayı olabilecek cinsten bir haber yayınlamışlardır.
bu insanbozmalarına tık kazandırmaya gerek yok. haber şöyledir:

amerika, israil, hdp-pkk, chp işte 'onursuz' ittifak - 27.06.2015 14:46

amerika, israil ve avrupa'nın desteği ile türkiye'de ahlaka karşı savaş açan derneklere, kurulan vakıflar aracılığı ile milyon dolarlarca para akıtılarak bu dernekler finanse ediliyor.
şükrü gündüz / doğruhaber

hükümet ise avrupa birliğine gireceğim diye bu ahlaksızlıkları durduracak hiçbir adım atmıyor. işgallerle islam topraklarını kan gölüne çeviren haçlı ittifakı, ahlaksızlığı yaygınlaştırarak, müslüman halkları ifsad etmek istiyor. amerika'nın öncülüğünde yapılan bu onursuz ittifaka karşı özellikle türkiye'de müslüman halkın gereken tepkiyi ortaya koymaması ise yapılmak istenen ifsadın yaygınlaşmasına sebep oluyor. eşcinsel sapık derneklere türkiye'de hdp, chp ve marjinal sol gruplar destek veriyor. en açık desteği ise hdp veriyor. hdp seçimlerde eşcinsel milletvekili göstererek bunu ortaya koymuştu.

obama eşcinsellere açik desteğini ilan etti

islam dünyasının her tarafına fitne taşıyıp savaş çıkaran ve müslümanları birbirine düşüren amerika başkanı barack obama, yayınladığı bir mesaj ile eşcinsel sapıklara sahip çıktı. obama mesajında, “2015 haziran ayını lezbiyen, gey, biseksüel ve trans onur ayı ilan ediyorum.” diyerek amerika'nın eşcinsel sapıklara olan desteğini açık bir şekilde ilan etmiş oldu.

amerika konsolosluğu ve chp'li belediyler sapiklara destek oluyor

obama'nın bu açıklamasından sonra istanbul'daki abd konsolosluğu'na eşcinsel sapkınların kullandığı dev bir bayrak asıldı. istanbul'da ayın 28'inde taksim'de eşcinsel sapıkların yapacağı yürüyüşe chp'li belediyeler de desteklerini ilan etti. desteklerini ilan eden belediyeler; beşiktaş belediyesi, ataşehir belediyesi, şişli belediyesi, balıkesir edremit belediyesi ve bursa nilüfer belediyesi.

sapiklar konser verecek

eşcinsel sapkınlardan oluşan amerikalı bir müzik korosu da 27 haziran cumartesi günü saat 18:30'da boğaziçi üniversitesi'nin güney kampüs meydanında ücretsiz konser verecek. bu koronun daha önce konser vermek istediği zorlu psm'de vereceği konser, tepkiler üzerine iptal edilmişti. boğaziçi üniversitesi'nin böyle bir etkinliğe kapılarını açması ise tepkiyle karşılandı.

müslüman bir ülkede, verilen ilk eşcinsel konser olacak

sadece eşcinsel erkeklerden oluşan boston gay men's chorus (boston eşcinsel erkekler korosu)'nun, 110 kişilik ekibiyle ramazan ayının 10. gününde zorlu center'da vereceği konser, yoğun tepkiler üzerine iptal edilmişti. 28 haziran 2015 günü istanbul'da yapılacak olan “istanbul lgbti onur yürüyüşü” etkinlikleri kapsamında düzenlenmesi planlanan konserin, zorlu center'ın iptal kararı üzerine boğaziçi üniversitesi'nde yapılacağı duyuruldu.

orta doğu turu kapsamınca önce israil'e, ardından da türkiye'ye gelecek olan koronun şefi, istanbul'daki konserle ilgili yaptığı açıklamada “müslüman bir ülkeye yaptığımız ilk tur olacağı için çok önem veriyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

özgür-der'den cinsel sapkinlik eylemlerine tepki

başta istiklal caddesi olmak üzere istanbul'un çeşitli noktalarında 28 haziran'a kadar düzenlenecek olan lgbti yürüyüşlerine özgür-der'den tepki geldi. özgür-der cinsel sapkınlığı özendiren eylemlerin valilik tarafından yasaklanmasını istedi. özgür-der'den yapılan açıklamada, istanbul valiliği'nin cinsel sapkınlıkların meşrulaştırılması, yaygınlaştırılması çabalarına sessiz kalarak lgbti tarafından organize edilen yürüyüşe müsaade etmesinin kabul edilemez olduğu belirtildi.

istanbul valiliği bu rezilliğe izin vermemelidir

açıklamada, “istanbul valiliğini, halkımızı çürütmeye, temel ahlaki değerleri aşındırmaya, gelecek nesilleri ifsada yönelmiş ve tam bir uluslararası komploya dönüşmüş bu kampanyaya karşı tedbir almaya çağırıyoruz.” denildi. özgür-der açıklamasında toplumu ifsada yönelik bir etkinliğe şu veya bu gerekçeyle göz yumulmasının kabul edilemez olduğu vurgulanarak şöyle denildi: toplumun genel ahlakını ve huzurunu korumakla görevli bir kamu kurumu olarak istanbul valiliği bu rezilliğe geçit vermemelidir! 28 haziran pazar günü istiklal caddesi gerekirse yaya trafiğine kapatılmalı ama asla edepsizliğin, sapkınlığın kitlesel bir tarzda meşrulaştırılmasına zemin kılınmamalıdır!
ahlaklarını si...lerim, bu yobazların ahlak diye bildikleri tek şey insan öldürmek
(bkz: bir cezalandırma aracı olarak sikmek)

ne bekliyordunuz ki böyleleri ile sanki ilk defa karşılaşmış gibi şaşırıyor, abartılı tepkiler veriyorsunuz.. unutmayın ki anadolu'nun hoşgörüsü kendisinden olmayanı görene kadardır..