domuzlar tek eşcinsel hayvandır diyen doktor

"doğal tedavi uzmanı" dr. suat arusan adlı şahıstan inciler:

"nesiller boyu keçi eti yiyenlerde inatçılık, deve eti yiyenlerde kindarlık ve domuz eti yiyenlerde ise domuz karakteri oluşmuştur. tabiatta hiçbir canlı bir tehlike halinde domuz dışında çocuklarını feda etmez. domuz, aynı zamanda eşcinsel tek hayvandır."
homofobiklikte level atlamış bir doktorun götü kaptırma korkusu ile (bence içinde birazda filmli islam çevresine yakın durma endişesi de vardır) yaptığı açıklama (açıklyamama) durumudur. böylelerine meslek etiği açısından yaptırım uygulanmalı. yarın öbür gün çocuklara süt içirmek eşcinsel yapıyormuş diyen bir doktor çıkarsa ne olacak onu merak etmekteyim. ayrıca bu durum alınan akademik eğitimin yobazlıktan çıkış yolunu göstermediğinin en güzel örneklerinden de birisidir.

-- doktor olmuş adam olamamış !!!
sonra niye doktorlar dövülüyor diye kızıyorsunuz. şimdi bu doktor eşek sudan gelene kadar dövülmez mi? *
e adama sormazlar mı müslüman ve yahudi olmayan insanların hepsi gey olması lazım diye hoca.o zaman dünyada götlerini yaladığın şeriatcı müslümanlardan başka hiç bir millet kalmazdı.bak gene geyfendi çizgimde kaycam,lan beynine giden damarlarını s..diğim bunak keçisi nerede ilmin nerede alimliğin senin.şizofrenler bile götüyle güler bilimsel teorine.

(bkz: edep ya hu)
doğrudur efendim. bu da bir mantık yürütmedir. mesela balık yiyenler daha uzun süre su altında nefesini tutup kilometrelerce yüzerken fakirlikten köstebek yiyen halk da büyüyünce madenci olmaktadır.
en basit mantık hatasıyla gazlara gelinmiş ; doktor adam veteriner değil ki ? abesle iştigal.
demek ki yıllardır tükettiğimiz,üzerlerinde okuduğumuz "ürünlerimiz domuz yağı içermemektir" cümlesi külliyen yalanmış...onları yedik,o yüzden gay olduk..

(bkz: bana yalan söylediler)
(bkz: sübhanallah kardeş ibretlik bir paylaşım olmuş)