donatella versace

çirkin olmasına rağmen dünyanın en karizmatik kadınlarından biridir ve bir efsanedir! ayrıca hem çok daha güzel, hemde çok daha karizma versiyonu sözlüğümüzde mevcuttur. ikonlar ikonu, moda ve tarzın tartışmasız tek donatellası varsa burada o da bebeğim smellycatdir. öperim.

(bkz: salınsın donatellalar çatlasın lubunyalar)
(bkz: ay herhalde)


yıkıllllsınnnnnnnn;


kardeşinin ölümünün ardından yaşadıklarını anlatan, 2013 yapımı başrolde gina gershon'ın da oynadığı "house of versace" adında bir filmi de bulunmaktadır. yıllarca upuzun platin sarısı saçları, kısacık boyuna rağmen vazgeçmediği topukluları ve estetik/fit görünme takıntısı ile basında hayli yer edindi kendisi. ayrıca lady gaga'nın adına "i am so fab, check out im blonde, im skinny, im rich and im a little bit of a bitch!" diyecek kadar şarkı yazdığı kankasıdır.

her ne kadar şarkının official bir klibi olmasa da, bayıla bayıla izlediğim şöyle bir vine'ı vardır,

bizzat tanışamasam da ofisini bastığım kişi. 'i am skinny ı am rich and little bit of a bitch'

milano da kaldığım ve hayatımın en eğlenceli geçen günlerinde atölyenin adresini öğrenip gitmem ve ardından gelişen olaylar silsilesidir. önce kapıda sigara içen italyan terzi ablaları sonra da kapıdaki güvenliği ayartıp atölyeye girdim. ancak yaz dönemi olduğu için tabiki de kendisi orada değildi. halbuki kendisiyle birkaç belin lafını kırıp birkaç fırt çekme hayallerim vardı. belki birkaç parça kıyafet. neyse sonuç olarak birgün kendisiyle tanışmayı ve marlboro light için şuh kahkahalar atmayı çok istiyorum.

dinleyiniz efenim. lady gaga nın çok yakın arkadaşı donatella için yazdığı ve doğum günü hediyesi olarak verdiği artpop albümü şarkısı