ebru gündeş'in çocuğunun psikolojisi

kimsenin umursamadığı psikoloji.

(bkz: bi anne sen misin)
muhtemelen ilerde anne ve babasına hesap soracak bir psikoloji içinde olacaktır.
van'da devlet tarafından yardım eli uzatılmayıp hayatını kaybeden muharrem bebeğin cesedini babası çuval içine koyup taşıyorken, hala ebru gündeş'in çocuğunun psikolojisini konuşan bir medyamız varsa, haber kanallarına müdahale edip haberi yayından kaldırtan bir başbakana sahipsek, bizim üzerimize düşen görevler de mutlaka vardır... olmalıdır!
büyüyünce baba parası yiyecektir. net
eğer gerçekten çok düşünülecek bir psikoloji olsaydı, o paraları zıbartmadan önce düşünülecek psikolojiydi.
issiz genclerin psikolojisini dusunmek varken, cok onemsenmeyecektir.
muhtemelen bozulacaktır. ama bene ne?
ülke o kadar çocuk katledirken, o kadar çocuk tecavüze ugrarken ses cikarmiyorlarda babasi yolsuzluk yapipta hapse dusunce mi cocugun psikolojisini umursuyorlar. hadi lan ordan.
ebru gündeş dahil kimsenin umrunda olmayan psikolojidir. ebru "gitti paracıklar" diye ağlıyordur şu an.
benene yaa benim kendi psikilojim bozuk bide onu mu düşüncem
anlayamadığım nokta şu, çocuğumun psikolojisi falan filan diyorsun da sanki yüce fare kralı mı sizi bu hale soktu, kendi kendinizi bu hale soktunuz, çocuğunun psikolojisini bozduysan sen bozdun o babası denilen adam bozdu sanki bütün dünya çocuğunun akli sağlığını bozmaya çalışıyormuş gibi bir havaya girmeyelim ebru hanımcığım, zira kimsenin, senin çocuğun içerenköyün ortasında bulgar oryantal dansı bile yapsa, umrunda değil.

(bkz: gündemde kalabilmek için son çırpınışlar)
muhtemelen ayyuka çıkan boşanma haberleri yüzünden biberondan kesilmiş, zayıflamış; her yeri sivilce ve pişiklerle kaplandığı için bozuk bir psikolojidedir.

(bkz: atda gidelim atdağğğ)*