eksi oy verenlerin ayaklarına sıktırmak

bir baktım ki eksi oylarım almış oyunu gidiyor. karar verdim. bundan sonra bana eksi oy verenleri tespit ettrirecem ve peşisıra ayaklarına sıktıracam. sürünsünler.
hepimiz arkasındayız.
eksi oy verirken (ya da oy verirken) parmaklardan biri- muhtemelen işaret parmağı- kullanıldığından yanlış hedef seçimli gözdağı verme açıklaması. önemli olan sıktırmak değil, doğru parmak seçimi.
merak edilesi bir durum. yıkanırken hangi şarkıyı söylediğim kime neden dokunur ki? beraber mı yıkanıyoruz arkadaşım? hem nerden biliyordun nasıl söylediğimi. belki de çok iyi söylüyorum. yok artık kesin karar verdim. seri eksi oy veren ipne kod adlı bu eşcinsel arkadaşları tespit ettireceğim, hacklettireceğim, telefonlarını dinleteceğim olmazsa. o derece yani durumlar.
emre aydın klibi paylaştıktan sonra ya da linkin park'ın ingilizce şarkı sözünü yazdıktan sonra, verilen eksilerden sonra şiddetle desteklediğim durumdur.
sözlükte emre aydın ile ilgili sorunu olan birini farkedince ve hatta kişiselleşmiş amaçlar ile eksi oy kullananlar olduğunu anladıkça desteklediğim durum. sık gitsin arkandayız. hep destek tam destek
pek rasyonel bir yaklaşım olmamış. mesela "eksi oy verenleri mecazen değil hakikaten çatır çatır sikeceğim" gibi bir tehditten sonra korkumdan(!) eksi verdiğim bütün yazarları teker teker sayabilirdim.

kısacası amaca hizmet etmeyen bir tehdit olmuş.
çok mutluyum, gururdan titriyorum adeta. bir hafta içerisinde eksi oylarım arttı, neredeyse psk2 ye yetişeceğim. ha gayret yüreğim. teşekkürlerimi sunarım.
dayısı olması lazım insanın. dayısı olmayanların sıkamayacağı topuktur!

iletişim için: (bkz: bearhairy ) (tatlısex'le arası iyiymiş.)