eksi oy verme kriterleri

entrylerin neden eksilendiğini tahmin etme yoluyla ulaşabileceğimiz kriterler olabilir.

-rte adının olumlu bir entry içerisinde kullanılması.
-entry içerisinde homofobik bir kelime bulunması.
-entryin küfür kontrastının çok yüksek olması.
-bir başka yazarı hedef alması
-yazarına gıcıklık olsun diye.
-çok beğendiğiniz bir entry ise kıskançlıktan
-"çok hoş verdim biraz da boş vereyim" yaklaşımı
-"neden boş verdiğimi bilmiyorum ama bana kendimi iyi hissettirdi"
-
-
(bkz: eksilenmek güzeldir)
bazı yazarlar için sadece '' o '' olmanız. ne yazarsan yaz, ne söylersen söyle eksiler durur. ama her ne hikmetse yine aynı eksileyen yazar her eksisi sonrası soluğu seri eksi oy veren ibne başlığında alır. o sıfatını ise onu her haliyle kabullenmeyerek, onu yeterince pohpohlamayarak, suyuna gitmeyerek kazanırsınız. aslında oylamaya eli gitmez normalde ama konu eksileme olunca en beğenilen tanımları kıskançlıkla eksiler. aman ne kriter. sözlükte sevgililerin entrikaları çekiliyor ama '' sadece arkadaş '' ların ki çekilir cinsten değil.

(bkz: eksiler bizi yıldıramaz)
şahsen oy moy sikimde değil ve eksi oy kullanmak bana saçma geliyor (kullanana saygım sonsuz), artı oy kullanmak daha zevkli çünkü. neyse şimdi işin antibiyotiksel kısmını geçiyorum... şaka maka hala farklı siyasal düşünce eksi oy almak için bir neden ha! bir de birine garezi olanlar var ki nedensiz yere eksi oy verirken farenin sol tuşuna bastığın sağ elinin işaret parmağını sikim dedirtiyorlar insana...
*
çekememezliktir ilk sebebi.
entri güzeldir çok beğenmiştir ama bunu ben yazamadım diyerekten girdiği bunalımdan kurtulamaz adem, bu esnada yavaşça mause imleci kaymaktadır gülen yüze doğru fakat o anda bilinçaltı oyununu oynar ve entri kötülenir.
pişmanlıkla birde iyi oy verilse bile artık çok geçtir.
bir de ''yanlışlıkla eksiye bastım kusura bakma.'' diye mesaj atanlar vardır ki aman aman. verdiğin oyu geri alabilme özelliğinden mi bihaber yoksa o eklentiye tıklamaya mı üşeniyor bilinmez.
+10 yazar online olmalı, diğer türlü hiç heyecanı kalmıyor.*
çok aşırı sinirimi bozmadığı sürece yoktur, prensip olarak vermiyorum.
benim açtığım başlıktan daha iyi olan başlığa eski veririm.